r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MOBackup 8.34

Strona główna Windows Internet i komunikacja Dodatki do klientów poczty e-mail
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MOBackup to program służący do tworzenia kopii zapasowej danych przechowywanych w kliencie poczty elektronicznej Microsoft Outlook.

Tworzenie kopii zapasowych wiadomości, listy kontaktów, notatek, kalendarza, zakładek, sygnatur i ustawień zdefiniowanych w Microsoft Outlook jest niezwykle przydatne wśród użytkowników, którzy nie mogą narazić się na utratę danych czy to w wyniku przypadku czy też awarii sprzętowej.

MOBackup pozwala na przywrócenie danych na danym komputerze, a nawet oferuje funkcję przenoszenia ich pomiędzy urządzeniami. Opcjonalnie użytkownik może skorzystać z opcji 256-bitowego szyfrowania w celu zabezpieczenia kopii zapasowej dowolnym hasłem.

MOBackup obsługuje nie tylko najnowszą wersję programu, Microsoft Outlook 2016, ale także wcześniejsze odsłony: Microsoft Outlook 2013, Microsoft Outlook 2010, Microsoft Outlook 2007, Microsoft Outlook 2003, a nawet Microsoft Outlook 2000.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.