MU Online

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Internetowa gra MMOcRPG pozwalająca na dynamiczną rozgrywkę z graczami z całego świata.

Fantastyczny świat

Uniwersum, w którym rozgrywa się akcja gry, zostało wykreowane na podstawie twórczości literackiej Jamesa Churchwarda. Autor dzieli się w niej teorią o prehistorycznym kontynencie MU, obecnie pochłoniętym przez wody Oceanu Spokojnego, podobnie jak to miało miejsce z legendarną Atlantydą.

W świecie tym egzystują mocarni herosi, którzy rozwijają swoje umiejętności w krainie podzielonej szeregiem stref klimatycznych. Głównym celem gry jest atakowanie wszelakiej maści przeciwników, zdobywanie wysokich poziomów doświadczenia i dobieranie coraz to wyższych jakościowo akcesoriów.

Wrażenia wizualne

Silnik gry oferuje wysokiej jakości, trójwymiarową otoczkę graficzną, która umożliwia płynną animację nawet na słabszych komputerach.

Model rozgrywki bardzo przypomina ten z Diablo, a linia fabularna skupia się na wątku demonicznego Kunduna i jego straszliwej armii. Do dyspozycji gracza oddano kilka odmiennych klas postaci do wyboru. Ciemny Rycerz, Wróżka, Mroczny Czarodziej czy Magiczny Gladiator - każda z nich posiada odmienny wachlarz umiejętności i poszczycić się może różnymi statystykami.

Kluczowe cechy gry:

  • różnorodność świata przedstawionego
  • duża ilość herosów do wyboru
  • duży, otwarty świat
  • wydajny silnik graficzny
  • płynna rozgrywka
  • Diablopodobny klimat

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!