r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MVP Open Days

Strona główna Aktualności

W dniach 21-22 lutego w Kazimierzu Dolnym odbyły się MVP Open Days, lokalna konferencja dla polskich MVP.

Spotkanie zorganizowano aby zintegrować środowisko polskich MVP oraz usprawnić działanie programu w Polsce. Najważniejszym punktem była dyskusja, w której mówiono m.in. o tym jak Microsoft może wspomóc MVP w ich działalności w swoich środowiskach, zarówno w grupach użytkowników offline jak i online. Poruszano też sprawę benefitów, jakie otrzymują MVP. Przykładem może być dostęp do grup produktowych. W praktyce różnie z tym bywa. Nie zawsze łatwo jest dostać kontakt do danego programisty czy menedżera projektu z Redmond. Nieraz też pracownicy Microsoftu nie traktują MVP jako poważnych partnerów, przez co trudniej jest MVP wpływać na kształt danych produktów korporacji i reprezentować użytkowników przedstawiając ich problemy i sugestie.

Uczestnicy spotkania wzięli też udział w szkoleniu z zakresu tzw. soft skills, czyli rozpoznawania osobowości swojej oraz innych osób i doboru odpowiedniego sposobu komunikacji. Uzupełnieniem konferencji był kulig i zwiedzanie Kazimierza Dolnego. Obecnie kilku polskich MVP przygotowuje się do konferencji międzynarodowej - MVP Summit 2009 w Redmond. Będzie ona okazją do wzięcia udziału w interesujących sesjach technicznych oraz rozmowy z pracownikami Microsoftu tworzącymi dane produkty korporacji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.