Mac OS X 10.5.1

Strona główna Aktualności

O autorze

Wydano

pierwszą aktualizację do systemu operacyjnego Mac OS X 10.5, znanego także jako Leopard. Zawiera ona poprawki bezpieczeństwa, stabilności i kompatybilności.

Usunięto problemy z hasłami w urządzeniach AirPort, poprawiono kompatybilność funkcji Back to My Mac z bramkami NAT firmy D-Link, wprowadzono poprawki do narzędzi dyskowych. Zwiększono niezawodność wysyłania mailowych powiadomień oraz zaproszeń przez konta CalDAV w programie iCal. Usunięto błąd, który uniemożliwiał zapis na windowsowych udziałach sieciowych. W firewallu zmieniono nazwę ustawienia "Block All" na "Allow Only essential services". Usunięto błąd, który mógł powodować utratę danych przy przenoszeniu plików w Finderze. Poprawiono obsługę Flasha. Usunięto problemy z formatowaniem niektórych partycji. Wprowadzono także inne drobne poprawki i ulepszenia.

W przypadku Mac OS X 10.5.1 Server usunięto problemy z dodawaniem użytkowników oraz klientami NetBoot. Wprowadzono także poprawki w Open Directory i obsłudze systemu plików SMB.

Aktualizacje zarówno dla klienckiego jak i serwerowego Mac OS X mają po 110 MB.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję