Malwarebytes Anti-Rootkit 1.10.3.1001 Beta

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Malwarebytes Anti-Rootkit to skuteczny skaner, który wyspecjalizowany został do wykrywania i usuwania z systemu operacyjnego różnego rodzaju rootkitów. Szkodniki te w głównej mierze mają za zadanie ukrywanie przed użytkownikiem oraz oprogramowaniem zabezpieczającym pliki i procesy wirusów, trojanów i wielu innych niebezpiecznych komponentów.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym. Praca z nim odbywa się za pośrednictwem kreatora, który tuż po uruchomieniu daje użytkownikowi możliwość aktualizacji bazy danych z zagrożeniami. W kolejnym kroku definiujemy obszary uwzględniane podczas analizy, skanujemy i usuwamy wszelakie wykryte nieprawidłowości.

Uwaga!

  1. Malwarebytes Anti-Rootkit znajduje się obecnie w fazie rozwojowej, dlatego też podobnie jak twórcy narzędzia zalecamy korzystanie z niego jedynie doświadczonym użytkownikom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Jest bardzo dokładny ma szybki skan , nie jest trudny w opanowaniu wszystko pisze jak używać , wysoka skuteczność szybkosć !
Brak
ocena użytkownika
01.09.2013 14:33 • Recenzja do wersji 1.07.0.1005 Beta

Program jest bardzo dobry oczywiscie nie zapewnia pełnej ochrony bo to nie jest jego celem ale jako dodatek to rewelacja po właczeniu instalacji pokaże nam się na pulpicie folder o nazwie (mbr) otwieramy go następnie klikamy jedenastą pozycje licząc od góry (pliczek mbr z tarczą ) pokaże się interfejs dajemy aktualizuj zaznaczamy opcje skanowania i skan , na końcu pokaże się wynik i co zrobić z wykrytymi zagrożeniami, Uwaga! jeśli posiadasz piracką wersje Windowsa ! to ten program wykrywa klucz jeśli dasz mu na usuń system zacznie się sypać , dokładnie go testowałem jeżeli dacie mu jakieś pliki do testów nie wykryje niektórych ale jako narzędzie wspomagające do ochrony jest świetny! a jego zadaniem jest skanowanie rejestru kluczy ,razem z antywirusem jako dodatek mamy dodatkowe zabezpieczenie , jeżeli ten skaner wykrywa klucz do pirackiej wersji Windows to świadczy o jego dobrej skuteczności , dlatego być może nieświadomym użytkownikom robi bałagan kiedy po usunięciu klucza jako wirusa zaczyna nam się wysypywać system , używam go od początku i nigdy nie miałem żadnych problemów .