r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Margaret - Oficjalna aplikacja 1.2.11

Strona główna Android Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów

Margaret - Oficjalna aplikacja to program dla fanów popularnej wokalistki Margaret. Dostarczy fanom wszelkich niezbędnych informacji o pracy i życiu artystki.

Galeria programu

Przygoda z aplikacją zaczyna się dość nietypowo, bo po zainstalowaniu użytkownika wita sama wokalistka, a wszystko dzięki materiałowi wideo. Objaśnia ona, po co powstała aplikacja i do jakich celów można ją wykorzystać.

W programie mamy do dyspozycji zakładki: Aktualności (gdzie można dowiedzieć się na bieżąco, co dzieje się w karierze Maraget), Muzyka (w której znajdziemy m.in. utwory artystki w trybie karaoke), Czat (do rozmowy z innymi fanami Margaret, jak też do przesyłania pytań wokalistce, wcześniej jednak należy się zalogować za pomocą konta facebookowego), Gra (czyli ulubione przez Margaret kulki, możemy spróbować pobić jej rekord, wcześniej jednak należy się zalogować), a także informacje o koncertach i nieaktywną w chwili pisania tego tekstu opcję Duet z Margaret.

To ciekawy krok ze strony Margaret, że zdecydowała się wydać swoją oficjalną aplikację dla fanów. Z drugiej strony, jej muzykę lubią zwłaszcza młodzi, dla których smartfony, tablety i aplikacje mobilne to chleb codzienny. Był więc potencjał do zagospodarowania i artystka skorzystała z tej możliwości. Wyszło nieźle i można jej pogratulować otwartości na nowe technologie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.