Media Player Classic Home Cinema Media Player Classic Home Cinema 1.9.8

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Media Player Classic Home Cinema to odtwarzacz obsługujący szereg formatów multimedialnych, bazujący na nie rozwijanym już programie Media Player Classic.

Wersja Home Cinema została, w przeciwieństwie do pierwowzoru, wyposażona dodatkowo w lepsze wsparcie dla najnowszego systemu Windows (również 64bit), nowe dekodery (H.264, VC-1 z DXVA), wsparcie dla renderowania EVR czy dodatkowe tłumaczenia. Obsługuje między innymi DivX, XviD i H.264 oraz "kontener multimedialny" Matroska, pozwala na odtwarzanie plików QuickTime i RealPlayer (w przypadku gdy QuickTime lub RealPlayer jest zainstalowany).

Media Player Classic Home Cinema umożliwia przechwytywanie obrazu, w przypadku posiadania tunerów telewizyjnych pozwala na nagrywanie programów. Bez konieczności instalowania dodatkowych kodeków można w MPC Home Cinema odtwarzać filmy VCD, SVCD, a także DVD (z opcją zoom w czasie rzeczywistym). MPC Home Cinema obsługuje różne formaty napisów.

Uwaga!

  • Do pobrania dostępna jest również wersja portable (ang. wersja językowa), nie wymagająca instalacji w systemie i gotowa do użycia tuż po ściągnięciu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

szybki, wbudowane koeki
brak
ocena użytkownika
30.12.2019 15:56 • Recenzja do wersji 1.9.0

bardzo dobry odtwarzacz, wszystko odtwarza, nie trzeba donstalowac zadnych kodekow.

Szybki, posiada wersję x64, duże możliwości konfiguracji
Brak
ocena użytkownika
01.11.2014 15:58 • Recenzja do wersji 1.7.7

Program świetny. Wraz z paczką K-Lite nie znajdzie się filmu, którego by nie odtworzył. Wymienię najważniejsze zalety:
- Szybki i lekki
- Idealnie można dopasowywać napisy (wysokość, czcionka, przezroczystość etc.)
- Podaje szczegółowe parametry techniczne wyświetlanego filmu

Ogólnie polecam każdemu, lepszego nie ma ;)