Messenger Lite

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Facebook Messenger Lite to uboższa, a przez to dużo lżejsza wersja komunikatora Messenger dla Androida. Aplikacja dobrze działa na starych i słabych urządzeniach, pracuje z sieciami 2G, zużywa mniej danych i buforuje wiadomości, jeśli nie ma dostepu do Internetu.

W przeciwieństwie do klasycznego Messengera, ta odmiana komunikatora błyskawicznie się uruchamia, zajmuje mało miejsca na telefonie i jest w ogólności bardzo oszczędna. Interfejs Messengera Lite również jest prostszy, niż klasycznego, ale mimo tego obsługuje takie atrakcje, jak przesyłanie zdjęć czy naklejki.

W ustawieniach można jedynie zmienić typ powiadomień (podświetlenie, dźwięk, wibracje, można też ukryć nazwisko piszącego) i przełączyć się na inne konto.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Messenger Lite zyskał wideorozmowy. Lubiana aplikacja przestanie być lekka?

32
07.03.2018  •  Mateusz Budzeń

Aplikacja Messenger stała się tak przerośniętym kombajnem, że Facebook prędzej czy później musiał w końcu wydać edycję Lite swojego komunikatora. Biorąc pod uwagę zasobożerność głównej aplikacji, nie powinno dziwić, że lżejszy Messenger spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem – został pobrany ponad 100 mln razy. Teraz aplikacja otrzymuje nową funkcję. Facebook oficjalnie ogłosił, że Messenger Lite otrzymał funkcje czatu wideo. Do tej pory aplikacja oferowała możliwość rozmów tekstowych i głosowych, odstając pod tym względem od zwykłej wersji. Wideorozmowy były wyczekiwaną i istotną…

Messenger Lite pobrany 100 mln razy. Dlaczego warto go wybrać?

37
20.12.2017  •  Mateusz Budzeń

Facebook chcąc uszczęśliwić swoich użytkowników, postanowił zapewnić im rozbudowany komunikator, który wyeliminuje potrzebę posiadania konkurencyjnych programów. Efektem prac jest obecna wersja Messengera, pełna naklejek, „zabawnych” GIF-ów i funkcji ściągniętych ze Snapchata. Odczuwalnie obciąża ona smartfon, mając opinię przebudowanego kombajnu. Nic więc dziwnego, że odchudzony Messenger Lite zaliczył właśnie100 mln pobrań. Facebook Messenger stał się dla wielu osób podstawowym i jednym komunikatorem, który zapewnia kontakt ze znajomymi. Choć dostępnych jest wiele świetnych alternatyw (np…

Recenzje użytkowników

Lekki, szybki i intuicyjny
Mało funkcji, powiadomienia z lekkim opoznieniem
ocena użytkownika

Bardzo dobra alternatywa dla osób ceniących prostotę wymiany korespondencji alizeli dzieleniem się bzdurnymi amorkami i funkcjami oferowanymi przez Facebooka.

29.04.2017 08:09 | Recenzja do wersji 6.0.0.8.255

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji