r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Messenger Lite

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory

Facebook Messenger Lite to uboższa, a przez to dużo lżejsza wersja komunikatora Messenger dla Androida. Aplikacja dobrze działa na starych i słabych urządzeniach, pracuje z sieciami 2G, zużywa mniej danych i buforuje wiadomości, jeśli nie ma dostepu do Internetu.

Galeria programu

W przeciwieństwie do klasycznego Messengera, ta odmiana komunikatora błyskawicznie się uruchamia, zajmuje mało miejsca na telefonie i jest w ogólności bardzo oszczędna. Interfejs Messengera Lite również jest prostszy, niż klasycznego, ale mimo tego obsługuje takie atrakcje, jak przesyłanie zdjęć czy naklejki.

W ustawieniach można jedynie zmienić typ powiadomień (podświetlenie, dźwięk, wibracje, można też ukryć nazwisko piszącego) i przełączyć się na inne konto.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Oszczędzanie baterii w Androidzie: aplikacje Lite i ustawienia systemu

124
OPROGRAMOWANIE 29.07.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

Coś, czego w dzisiejszych smartfonach zawsze mogłoby być jeszcze więcej, to nie liczba megapikseli aparatu czy też długość przekątnej wyświetlacza. To oczywiście pojemność akumulatora, który w znakomitej większości wykorzystywanych intensywnie telefonów trzeba ładować najczęściej codziennie. To z kolei często może być kłopotliwe, a wyposażanie się w mobilne banki energii nie tylko stanowi dodatkowy wydatek, ale jest też mało wygodne. Jeśli zatem jesteśmy w grupie użytkowników, którym krótki czas pracy smartfona z Androidem wyraźnie przeszkadza w codziennym życiu, warto być może dodatkowo…

Facebook rozpoczyna ogólnoświatowe testy reklam w Messengerze

54
INTERNET 12.07.2017 | Mariusz Błoński (MariuszBe)

Nie ma darmowych obiadów, a prawda ta co chwila jest potwierdzana m.in. w świecie IT. Tym razem postanowił przypomnieć o niej Facebook, który po obiecujących wynikach testów w Australii i Tajlandii rozpoczyna ogólnoświatowe testy reklam w Messengerze. Reklamy będą pojawiały się pomiędzy kolejnymi konwersacjamii i tam też miejsce będą mogły wykupić zainteresowane przedsiębiorstwa. Już w od tego miesiąca część użytkowników komunikatora zostanie wyróżniona i weźmie udział we wspomnianych testach. Firma Zuckerberga poinformowała, że umiejscowienie reklam, jakie zobaczy użytkownik, będzie…

Recenzje użytkowników

Lekki, szybki i intuicyjny
Mało funkcji, powiadomienia z lekkim opoznieniem
ocena użytkownika

Bardzo dobra alternatywa dla osób ceniących prostotę wymiany korespondencji alizeli dzieleniem się bzdurnymi amorkami i funkcjami oferowanymi przez Facebooka.

29.04.2017 08:09 | Recenzja do wersji 6.0.0.8.255

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.