r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Messenger Lite

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory

Facebook Messenger Lite to uboższa, a przez to dużo lżejsza wersja komunikatora Messenger dla Androida. Aplikacja dobrze działa na starych i słabych urządzeniach, pracuje z sieciami 2G, zużywa mniej danych i buforuje wiadomości, jeśli nie ma dostepu do Internetu.

Galeria programu

W przeciwieństwie do klasycznego Messengera, ta odmiana komunikatora błyskawicznie się uruchamia, zajmuje mało miejsca na telefonie i jest w ogólności bardzo oszczędna. Interfejs Messengera Lite również jest prostszy, niż klasycznego, ale mimo tego obsługuje takie atrakcje, jak przesyłanie zdjęć czy naklejki.

W ustawieniach można jedynie zmienić typ powiadomień (podświetlenie, dźwięk, wibracje, można też ukryć nazwisko piszącego) i przełączyć się na inne konto.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Messenger Lite pobrany 100 mln razy. Dlaczego warto go wybrać?

37
OPROGRAMOWANIE 20.12.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Facebook chcąc uszczęśliwić swoich użytkowników, postanowił zapewnić im rozbudowany komunikator, który wyeliminuje potrzebę posiadania konkurencyjnych programów. Efektem prac jest obecna wersja Messengera, pełna naklejek, „zabawnych” GIF-ów i funkcji ściągniętych ze Snapchata. Odczuwalnie obciąża ona smartfon, mając opinię przebudowanego kombajnu. Nic więc dziwnego, że odchudzony Messenger Lite zaliczył właśnie100 mln pobrań. Facebook Messenger stał się dla wielu osób podstawowym i jednym komunikatorem, który zapewnia kontakt ze znajomymi. Choć dostępnych jest wiele świetnych alternatyw (np…

Oszczędzanie baterii w Androidzie: aplikacje Lite i ustawienia systemu

124
OPROGRAMOWANIE 29.07.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

Coś, czego w dzisiejszych smartfonach zawsze mogłoby być jeszcze więcej, to nie liczba megapikseli aparatu czy też długość przekątnej wyświetlacza. To oczywiście pojemność akumulatora, który w znakomitej większości wykorzystywanych intensywnie telefonów trzeba ładować najczęściej codziennie. To z kolei często może być kłopotliwe, a wyposażanie się w mobilne banki energii nie tylko stanowi dodatkowy wydatek, ale jest też mało wygodne. Jeśli zatem jesteśmy w grupie użytkowników, którym krótki czas pracy smartfona z Androidem wyraźnie przeszkadza w codziennym życiu, warto być może dodatkowo…

Recenzje użytkowników

Lekki, szybki i intuicyjny
Mało funkcji, powiadomienia z lekkim opoznieniem
ocena użytkownika

Bardzo dobra alternatywa dla osób ceniących prostotę wymiany korespondencji alizeli dzieleniem się bzdurnymi amorkami i funkcjami oferowanymi przez Facebooka.

29.04.2017 08:09 | Recenzja do wersji 6.0.0.8.255

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.