r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Meteo ICM. Prognoza numeryczna 1.8.1

Strona główna Android Wiadomości Pogoda

Aplikacja Meteo ICM daje wygodny dostęp do numerycznej prognozy pogody, generowanej przez ICM Uniwersytet Warszawski – jednej z najlepszych usług tego typu w Polsce.

Galeria programu

Aplikacja daje możliwość znalezienia jednej z 2359 polskich miejscowości, dla których dostępna jest prognoza ICM, a także umożliwia wybór modelu matematycznego – UB 60/72 h i COAMPS 84 h. Prognoza jest dostępna tylko dla Polski. Na wykresach można prześledzić zmiany zachmurzenia, wiatru, ciśnienia, temperatury, wilgotności oraz opady i inne zjawiska atmosferyczne.

Aplikacja nie wyświetla reklam i jest dostępna zupełnie za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Meteo ICM, Guerrilla Mail, MSQRD, Pokemon GO LocationSpoof – najciekawsze programy tygodnia

20
OPROGRAMOWANIE 23.07.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Meteo ICM. Prognoza numeryczna Meteo ICM. Prognoza numeryczna daje wygodny dostęp do numerycznej prognozy pogody, generowanej przez ICM Uniwersytet Warszawski – jednej z najlepszych usług tego typu w Polsce, serwującej prognozy dla 2359 miast w Polsce. Guerrilla Mail Guerrilla Mail to usługa oferująca tymczasowe adresy e-mail, które można wykorzystać gdy nie jest wskazane podawanie prawdziwego adresu.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
guma77   10 #1 24.07.2016 11:34

polecam apk :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.