Meteo ICM. Prognoza numeryczna 1.8.1

Strona główna Android Wiadomości Pogoda
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Meteo ICM daje wygodny dostęp do numerycznej prognozy pogody, generowanej przez ICM Uniwersytet Warszawski – jednej z najlepszych usług tego typu w Polsce.

Aplikacja daje możliwość znalezienia jednej z 2359 polskich miejscowości, dla których dostępna jest prognoza ICM, a także umożliwia wybór modelu matematycznego – UB 60/72 h i COAMPS 84 h. Prognoza jest dostępna tylko dla Polski. Na wykresach można prześledzić zmiany zachmurzenia, wiatru, ciśnienia, temperatury, wilgotności oraz opady i inne zjawiska atmosferyczne.

Aplikacja nie wyświetla reklam i jest dostępna zupełnie za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja dnia: Meteo ICM. Prognoza numeryczna

59
24.11.2017  •  Anna Rymsza

Kolejną aplikacją dnia będzie Meteo ICM. Prognoza numeryczna. To jedna z aplikacji pozwalających uzyskać dostęp do meteogramów (grafik z wykresami prognozy pogody) ze strony meteo.pl, na której publikowana jest numeryczna prognoza pogody dla Polski. Prognozy ze strony Uniwersytetu Warszawskiego strony cieszą się dobrą opinią dzięki szczegółowym danym i wysokiej sprawdzalności, często z dokładnością do godziny. Na podstawie danych ze stacji meteorologicznych i ich zmian w czasie algorytmy obliczają temperaturę powietrza, ciśnienie atmosferyczne zredukowane do poziomu morza, prędkość wiatru…

Meteo ICM, Guerrilla Mail, MSQRD, Pokemon GO LocationSpoof – najciekawsze programy tygodnia

20
23.07.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Meteo ICM. Prognoza numeryczna Meteo ICM. Prognoza numeryczna daje wygodny dostęp do numerycznej prognozy pogody, generowanej przez ICM Uniwersytet Warszawski – jednej z najlepszych usług tego typu w Polsce, serwującej prognozy dla 2359 miast w Polsce. Guerrilla Mail Guerrilla Mail to usługa oferująca tymczasowe adresy e-mail, które można wykorzystać gdy nie jest wskazane podawanie prawdziwego adresu.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
guma77   11 #1 24.07.2016 11:34

polecam apk :)
jak i YoWindow

Autor edytował komentarz w dniu: 24.11.2017 13:09
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy