r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mi Fit 3.2.9

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Inne programy sportowe i medyczne

Mi Fit to aplikacja, która służy do łączenia opaski Mi Band (pierwszej lub drugiej generacji) ze smartfonem. Za jej pomocą odczytamy wyniki pomiarów aktywności prowadzonych przez urządzenie ubieralne, a także skonfigurujemy powiadomienia, które chcemy otrzymywać.

Za pomocą aplikacji Mi Fit odczytamy wszystkie dane, które zbiera opaska Mi Band: liczbę kroków, pokonany dystans, puls oraz dane dotyczące naszego snu. Wszystkie informacje są prezentowane w formie czytelnych wykresów i archiwizowane w aplikacji. Ponadto, za pomocą programu możemy skonfigurować, jakie powiadomienia ma dostarczać opaska, np. o połączeniu telefonicznym, SMS-ach, e-mailach itp. Ponadto, możliwe jest skorzystanie z opcji integracji Mi Fit z usługami: We Chat oraz Google Fit. Program umożliwia też skorzystanie z opcji, która przypomina użytkownikowi, iż nadszedł czas na aktywność fizyczną, a także z ustawienia alarmu, który w odpowiednim momencie zostanie zaprezentowany w formie wibracji na opasce Mi Band.

r   e   k   l   a   m   a

Program ma nieco archaiczny interfejs, który utrudnia szybkie wyszukiwanie potrzebnych informacji. Także szata graficzna programu odstaje od stosowanych w systemie operacyjnym Android najnowszych trendów.

Do poprawnego działania, aplikacja Mi Fit potrzebuje spełnienia dwóch warunków. Po pierwsze, urządzenia należy sparować za pomocą Bluetooth, po drugie: należy założyć konto w usłudze Mi Fit.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Xiaomi Mi Band 2: test solidnej smartopaski nie tylko dla sportowców

106
SPRZĘT 27.06.2016 | Łukasz Maślanka

Na rynku mamy istny zalew smartzegarków. Urządzenia tego typu dzisiaj produkuje większość liczących się firm technologicznych, od Apple i Samsunga, przez LG i Huawei aż po inne marki, np. Withings. Chińczycy z Xiaomi w tej rywalizacji idą własną drogą i stawiają na inteligentne opaski: mniej spektakularne niż większość inteligentnych zegarków, wyposażone w mniejszą liczbę narzędzi, za to proste i przede wszystkim przydatne w codziennym zastosowaniu. Ich najnowszy produkt, czyli MiBand 2, ma wszelkie szanse na to, by pójść w ślady swojej poprzedniczki: opaski Mi Band pierwszej generacji i stać…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 08.02.2018 20:14

Czekam na nową aktualizację która umożliwi działanie zegarka w jezyku PL (polskim). Póki co u mnie działa ale trzeba zmienić język w MI Fit na angielski i zresetować telefon. Będzie działał po angielsku.

  #2 07.08.2017 09:26

@Ksionc (niezalogowany): Mam ten sam problem! Wie ktoś może jak to naprawić? Myślałam o rozłączeniu pary albo o odinstalowanie i zainstalowanie z powrotem aplikacji, ale nie wiem czy wtedy nie potracę wszystkich danych?

  #1 23.07.2017 10:16

Po ostatniej aktualizacji ciągle wibruje i łączy się z płaską. To wkurzające. Poprawcie to z łaski swojej. After the last update, it constantly vibrates and merges with flat. It's annoying. Correct it with your grace.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.