Mi Fit Mi Fit 5.0.0

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Inne programy sportowe i medyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mi Fit to aplikacja, która służy do łączenia opaski Mi Band (pierwszej lub drugiej generacji) ze smartfonem. Za jej pomocą odczytamy wyniki pomiarów aktywności prowadzonych przez urządzenie ubieralne, a także skonfigurujemy powiadomienia, które chcemy otrzymywać.

Za pomocą aplikacji Mi Fit odczytamy wszystkie dane, które zbiera opaska Mi Band: liczbę kroków, pokonany dystans, puls oraz dane dotyczące naszego snu. Wszystkie informacje są prezentowane w formie czytelnych wykresów i archiwizowane w aplikacji. Ponadto, za pomocą programu możemy skonfigurować, jakie powiadomienia ma dostarczać opaska, np. o połączeniu telefonicznym, SMS-ach, e-mailach itp. Ponadto, możliwe jest skorzystanie z opcji integracji Mi Fit z usługami: We Chat oraz Google Fit. Program umożliwia też skorzystanie z opcji, która przypomina użytkownikowi, iż nadszedł czas na aktywność fizyczną, a także z ustawienia alarmu, który w odpowiednim momencie zostanie zaprezentowany w formie wibracji na opasce Mi Band.

Program ma nieco archaiczny interfejs, który utrudnia szybkie wyszukiwanie potrzebnych informacji. Także szata graficzna programu odstaje od stosowanych w systemie operacyjnym Android najnowszych trendów.

Do poprawnego działania, aplikacja Mi Fit potrzebuje spełnienia dwóch warunków. Po pierwsze, urządzenia należy sparować za pomocą Bluetooth, po drugie: należy założyć konto w usłudze Mi Fit.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!