Mi Fit Mi Fit version 4.8.1

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Inne programy sportowe i medyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mi Fit to aplikacja, która służy do łączenia smartfonu z opaską Mi Band od Xiaomi: pierwszej lub drugiej generacji. Program pozwala odczytywać dane zbierane przez urządzenie ubieralne, a także skonfigurować wyświetlane przez nią powiadomienia przesyłane przez smartfon.

Pierwszą podstawową funkcją aplikacji jest możliwość analizowania danych, które gromadzi opaska. W programie sprawdzimy wykresy o liczbie kroków stawianych codziennie, dotyczące pomiarów pulsu oraz wagi ciała. Ponadto, aplikacja oferuje wykresy dotyczące snu, również bazując na informacjach dostarczonych przez urządzenie ubieralne. Wszystkie dane są prezentowane w czytelnej formie i archiwizowane w programie Mi Fit.

Drugim kluczowym zastosowaniem programu jest możliwość skonfigurowania powiadomień, które smartfon przesyłać będzie na opaskę Mi Fit. Można również skonfigurować program tak, aby ustawić budzik, który o określonej porze wyśle wibracje na opaskę Mi Fit.

Aplikację Mi Fit można zintegrować z usługą Apple Health. Taki krok sprawi, że dane zbierane przez opaskę będą trafiały także do technologii oferowanej przez Apple, poszerzając zbiór danych dotyczących nawyków zdrowotnych i ruchowych użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!