Microsoft Authenticator 5.5.2

Strona główna iOS Dom Zarządzanie usługami
Pobierz program
lub zeskanuj:

Microsoft Authenticator to aplikacja pomagająca zapewnić dodatkową warstwę ochrony kont w usługach Microsoftu. Aplikacja wykorzystywana jest przy dwuetapowej autoryzacji.

Jeśli konto Microsoft ma włączoną dwuetapową autoryzację, w aplikacji na powiązanym z kontem urządzeniu pojawi się powiadomienie o każdym logowaniu. Z jej poziomu trzeba zatwierdzić logowanie i można kontynuować pracę.

Jeśli urządzenie nie jest połączone z Internetem, można wykorzystać aplikację do wygenerowania jednorazowego kodu, umożliwiającego logowanie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Z Microsoft Authenticatorem zalogujesz się nie podając hasła, wszędzie poza mobilnym Windowsem

18
31.01.2017  •  Anna Rymsza

Do aplikacji Microsoft Authenticator dla Androida i iOS-a trafiła już możliwość logowania się na konto Microsoft bezpośrednio na tym samym urządzeniu mobilnym. Co dziwne, jeśli ktoś ma smartfona z mobilnymi okienkami, nie może skorzystać z nowości w aplikacji. Microsoft Authenticator dla Windowsa nie został jeszcze aktualizowany. Zmiana nie dotyczy też kont Google, obsługiwanych przez aplikację. Logowanie w ten sposób jest możliwe od tygodnia na Androidzie, a od dziś na iOS-ie. Podczas uzyskiwania dostępu do konta można wybrać aplikację jako drogę potwierdzania tożsamości. Na urządzenie…

Fuelio, Discord, AdwCleaner, WineBottler, MindNode – najciekawsze programy tygodnia

20
27.08.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości w naszej bazie programów i aplikacji. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Warto też śledzić aktualizacje. PaintShop Pro X9 Na początek pozycja oczywista – nowa wersja programu graficznego PaintShop Pro. W tej wersji pojawiło się narzędzie do tworzenia gradientów z interaktywnymi węzłami oznaczającymi kolejne kolory. Praca ze zdjęciami powinna przebiegać szybciej dzięki zmodyfikowanej przestrzeni roboczej. Ponadto w PaintShopie Pro X9 można pracować na urządzeniach 2 w 1, jak…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji