r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Office 2016 for Mac 15.33.0

Strona główna Mac Biuro Pakiety biurowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Office 2016 to najnowsza wersja pakietu biurowego formy Microsoft. W jego skład wchodzi zestaw narzędzi przeznaczony zarówno dla użytkowników domowych, jak i wymagających firm. Znajdziemy tu programy: Word (edytor tekstu), Excel (arkusz kalkulacyjny), PowerPoint (program do tworzenia i prowadzenia prezentacji), Publisher (program do składu tekstu i tworzenia formularzy), OneNote (świetny notatnik z synchronizacją z chmurą), Outlook (klient poczty i organizer) i Access (baza danych). Office 2016 jest połączony z pakietem Office 365, dostępnym w abonamencie, a także chmurą OneDrive.

Galeria programu

Office 2016 to pierwsza wersja pakietu Microsoftu, która dobrze wygląda na ekranach typu Retina i ma płaski interfejs, ujednolicony z wersją dla Windowsa, w którym można wybrać wariant bardziej i mniej kolorowy. Wszystkim aplikacje Office 2016 mają bezpośredni dostęp do plików w chmurze OneDrive – można z ich poziomu tworzyć, otwierać, edytować i zapisywać dokumenty. Jednocześnie usprawnienia w Outlooku mają pomóc w załączaniu takich dokumentów do e-maili i konfigurowaniu uprawnień dostępu do nich. Ponadto Office został przygotowany do pracy zespołowej i pozwala na przeglądanie zmian wprowadzonych przez innych użytkowników z grupy, kontrolę uprawnień do plików oraz łatwe udostępnianie.

Początkującym użytkownikom pomoże wyszukiwarka Tell Me, dzięki której można dowiedzieć się jakiego polecenia użyć, pisząc co chcemy zrobić. Insights z kolei wyszukuje kontekstowe informacje z Sieci dla wskazanych fragmentów treści. Niestety Outlook w wersji dla systemu OS X nie jest tak rozbudowany jak jego odpowiednik na Windowsie i nie ma wielu zaawansowanych opcji.

Office'a 2016 można testować przez miesiąc. Pakiet wymaga założenia konta Microsoft, a korzystanie z niego będzie wymagało opłacenia abonamentu Office 365.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Microsoft wydał 64-bitowego Office dla Mac, jest szybciej ale wciąż z niedoróbkami

39
DOBREPROGRAMY 23.08.2016 | Tomek Bryja (tomekb)

Pojawiła się właśnie spora aktualizacja dla Microsoft Office 2016 dla komputerów Mac. Główną nowością jest 64-bitowa architektura, której wczesne kompilacje pojawiały się ostatnio w kanale aktualizacji niejawnych testów beta. 64-bitowy Office powinien według Microsoftu zapewnić większą wydajność, szczególnie przy pracy z dużymi plikami. Jak jest w praktyce? W praktyce szału nie widać, choć poprawa jest. Outlook z wieloma gigabajtami poczty chodzi nieco lepiej, Excel ze sporymi arkuszami też jakby trochę przyspieszył, nadal nie zapewnia to jednak takiego komfortu pracy, jak z pakietem Office…

Office 2016 bez abonamentu za 639,99 zł, teraz także na Maki

186
OPROGRAMOWANIE 23.09.2015 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Po wczorajszej premierze nowej wersji pakietu Office zmienił się także cennik. Zgodnie z zapowiedziami Officea 2016 bez abonamentu można kupić nie tylko dla Windowsa, ale także dla komputerów z systemem OS X. Cennik abonamentów nie uległ zmianie. Office 365 z możliwością instalacji programów na jednym komputerze, jednym telefonie i jednym tablecie z 1 TB w OneDrive dla jednej osoby kosztuje 29,99 zł miesięcznie lub 299,99 rocznie. Opcja dla pięciu komputerów, pięciu tabletów i pięciu telefonów z 1 TB miejsca w OneDrive dla pięciu osób kosztuje 42,99 zł miesięcznie lub 429,99 zł rocznie. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.