r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Outlook 2.60.0

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Klienty e-mail

Outlook jest oficjalnym klientem poczty elektronicznej dla systemu iOS wydanym przez firmę Microsoft. Aplikacja oprócz możliwości synchronizacji maili z wieloma różnymi skrzynkami pozwala również na zarządzanie kontaktami użytkownika i jego kalendarzami. Z jej poziomu możliwy jest ponadto dostęp do plików zgromadzonych w popularnych chmurach internetowych.

Choć program został wydany przez Microsoft, do jego obsługi wcale nie jest potrzebne konto w tej firmie. Outlook domyślnie wspiera skrzynki w ramach serwera Exchange, konta Outlook.com, Gmaila, Apple iCloud, a także pocztę Yahoo. Ponadto możliwe jest dodanie własnych kont w oparciu o dane serwerów POP/IMAP i SMTP. Kolejny atut to wsparcie dla chmur popularnych chmur w tym OneDrive, Dysk Google i Dropbox, dzięki którym użytkownik uzyskuje szybki dostęp do swoich plików. Główne okno przedstawia wiadomości w skrzynce odbiorczej, a gesty przesuwania umożliwiają ich archiwizację i dodanie zaplanowanego spotkania. Wiadomości mogą być filtrowane i wyszukiwane. Rozsuwany panel boczny daje dostęp do folderów ze wszystkich skonfigurowanych kont.

Aplikacja to nie tylko klient poczty elektronicznej, ale również kalendarz pozwalający na sprawdzenie zaplanowanych terminów i umożlwiający dodanie nowych. Outlook synchronizuje kalendarze z usług takich jak Gmail i konto Microsoft, pozwala na ustawianie powiadomień, dodawanie lokalizacji i listy zaproszonych osób. Moduł plików pozwala z kolei uzyskać dostęp do danych zgromadzonych w ramach wszystkich załączników i chmur internetowych. Inny odpowiedzialny za kontakty umożliwia sprawdzanie ostatniej poczty, spotkań, a także przesyłanych do konkretnej osoby plików. Program wspiera także możliwości oferowane wraz z iOS 9. Pozwala przeszukiwać maile i kalendarze za pomocą systemowej wyszukiwarki Spotlight oraz obsługuje tryb współdzielenia ekranu z innymi aplikacjami.

Ustawienia programu pozwalają na wybór powiadomień o poczcie i informowanie np. tylko o wiadomościach najważniejszych. Użytkownik może dokładnie konfigurować kalendarze, a także wybierać dźwięki powiadomień. Możliwe jest również konfigurowanie podpisu, zarówno dla wszystkich skrzynek jak i dla każdej z osobna. Program oferuje również bardzo dobre wsparcie dla zegarków Apple Watch.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Outlook boryka się z poważną awarią – niemożliwe wysyłanie wiadomości

44
18.09.2017  •  Maciej Olanicki

Od samego rana użytkownicy kont pocztowych Microsoftu zgłaszają problemy z dostępnością usług Outlooka. Problem nie jest bynajmniej lokalny. Do czynienia mamy z dużą awarią, a przywrócenie pełnej sprawności może potrwać nawet dobę. Hi. We are aware of the issue and our engineers are working on it.— Outlook (@Outlook) 18 września 2017 Największym problemem jest brak możliwości wysyłania maili z konta Outlooka. Użytkownicy otrzymywali typowy komunikat o błędzie, ale pojawiały się także komunikaty o uzyskaniu dostępu do konta przez nieautoryzowanego użytkownika. Jak informuje serwis…

Outlook z nową aplikacją mobilną: ulepszona nawigacja i interfejs

13
12.07.2017  •  Oskar Ziomek

Microsoft wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników i aktualizuje aplikację mobilną Outlooka, w pierwszej kolejności w wersji na iOS-a. Zmiany nie są może przełomowe, ale ponieważ dotyczą przede wszystkim interfejsu, mogą przełożyć się na zwiększenie wygody podczas korzystania z programu. Na warsztat wzięto wygląd konwersacji i dostępne w nim opcje oraz przełączanie się pomiędzy skrzynkami i folderami. Wkrótce do aplikacji trafi również nowa wyszukiwarka. Wśród informacji towarzyszących nowemu wydaniu, twórcy wyraźnie zwracają uwagę, iż wszystkie nowości są wynikiem analizy historii i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.