r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Outlook 2.29.0

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Klienty e-mail

Outlook jest oficjalnym klientem poczty elektronicznej dla systemu iOS wydanym przez firmę Microsoft. Aplikacja oprócz możliwości synchronizacji maili z wieloma różnymi skrzynkami pozwala również na zarządzanie kontaktami użytkownika i jego kalendarzami. Z jej poziomu możliwy jest ponadto dostęp do plików zgromadzonych w popularnych chmurach internetowych.

Galeria programu

Choć program został wydany przez Microsoft, do jego obsługi wcale nie jest potrzebne konto w tej firmie. Outlook domyślnie wspiera skrzynki w ramach serwera Exchange, konta Outlook.com, Gmaila, Apple iCloud, a także pocztę Yahoo. Ponadto możliwe jest dodanie własnych kont w oparciu o dane serwerów POP/IMAP i SMTP. Kolejny atut to wsparcie dla chmur popularnych chmur w tym OneDrive, Dysk Google i Dropbox, dzięki którym użytkownik uzyskuje szybki dostęp do swoich plików. Główne okno przedstawia wiadomości w skrzynce odbiorczej, a gesty przesuwania umożliwiają ich archiwizację i dodanie zaplanowanego spotkania. Wiadomości mogą być filtrowane i wyszukiwane. Rozsuwany panel boczny daje dostęp do folderów ze wszystkich skonfigurowanych kont.

Aplikacja to nie tylko klient poczty elektronicznej, ale również kalendarz pozwalający na sprawdzenie zaplanowanych terminów i umożlwiający dodanie nowych. Outlook synchronizuje kalendarze z usług takich jak Gmail i konto Microsoft, pozwala na ustawianie powiadomień, dodawanie lokalizacji i listy zaproszonych osób. Moduł plików pozwala z kolei uzyskać dostęp do danych zgromadzonych w ramach wszystkich załączników i chmur internetowych. Inny odpowiedzialny za kontakty umożliwia sprawdzanie ostatniej poczty, spotkań, a także przesyłanych do konkretnej osoby plików. Program wspiera także możliwości oferowane wraz z iOS 9. Pozwala przeszukiwać maile i kalendarze za pomocą systemowej wyszukiwarki Spotlight oraz obsługuje tryb współdzielenia ekranu z innymi aplikacjami.

Ustawienia programu pozwalają na wybór powiadomień o poczcie i informowanie np. tylko o wiadomościach najważniejszych. Użytkownik może dokładnie konfigurować kalendarze, a także wybierać dźwięki powiadomień. Możliwe jest również konfigurowanie podpisu, zarówno dla wszystkich skrzynek jak i dla każdej z osobna. Program oferuje również bardzo dobre wsparcie dla zegarków Apple Watch.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Mobilny Outlook z obsługą rozszerzeń: na razie na iOS-ie, wkrótce na Androidzie (aktualizacja)

10
OPROGRAMOWANIE 02.02.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Aktualizacja, 20:55 Aplikacje na iOS-a i Androida nie stanowią pełnej listy mobilnych klientów Outlooka, jakie otrzymają obsługę rozszerzeń. Serwis Neowin otrzymał od Microsoftu potwierdzenie, że będzie to możliwe także na mobilnym Windowsie 10. Mamy dobre wieści dla wszystkich użytkowników usługi pocztowej Microsoftu. Korporacja ogłosiła właśnie, że mobilny Outlook obsługuje już rozszerzenia. Korzystać można z nich już teraz na iOS-ie, a niebawem taka możliwość pojawi się także na urządzeniach mobilnych z Androidem. Dwa lata po premierze mobilnych aplikacji Outlooka, Microsoft udostępnił…

Dropbox zamyka Carousel i Mailboxa. Zobacz, czym je zastąpić

9
OPROGRAMOWANIE 10.12.2015 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Mamy złe wiadomości dla użytkowników aplikacji Mailbox i Carousel. Będący ich właścicielem Drobpox poinformował, że w 2016 r. obie usługi zostaną zamknięte, a aplikacje mobilne znikną ze sklepu Google Play oraz AppStore. Firma chce się skupić na rozwijaniu swojego podstawowego produktu, czyli chmurowego dysku. Mailbox zostanie wyłączony 26 lutego 2016 r., a od 31 marca 2016 r. przestanie być dostępna aplikacja Carousel. Zespoły odpowiedzialne za rozwój obu usług zostaną przesunięte do innych zadań w Dropboxie. Niektóre z funkcji zamykanych usług będą wdrożone i szlifowane już w ramach…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.