r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Outlook 2.38.0

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Klienty e-mail

Outlook jest oficjalnym klientem poczty elektronicznej dla systemu iOS wydanym przez firmę Microsoft. Aplikacja oprócz możliwości synchronizacji maili z wieloma różnymi skrzynkami pozwala również na zarządzanie kontaktami użytkownika i jego kalendarzami. Z jej poziomu możliwy jest ponadto dostęp do plików zgromadzonych w popularnych chmurach internetowych.

Galeria programu

Choć program został wydany przez Microsoft, do jego obsługi wcale nie jest potrzebne konto w tej firmie. Outlook domyślnie wspiera skrzynki w ramach serwera Exchange, konta Outlook.com, Gmaila, Apple iCloud, a także pocztę Yahoo. Ponadto możliwe jest dodanie własnych kont w oparciu o dane serwerów POP/IMAP i SMTP. Kolejny atut to wsparcie dla chmur popularnych chmur w tym OneDrive, Dysk Google i Dropbox, dzięki którym użytkownik uzyskuje szybki dostęp do swoich plików. Główne okno przedstawia wiadomości w skrzynce odbiorczej, a gesty przesuwania umożliwiają ich archiwizację i dodanie zaplanowanego spotkania. Wiadomości mogą być filtrowane i wyszukiwane. Rozsuwany panel boczny daje dostęp do folderów ze wszystkich skonfigurowanych kont.

Aplikacja to nie tylko klient poczty elektronicznej, ale również kalendarz pozwalający na sprawdzenie zaplanowanych terminów i umożlwiający dodanie nowych. Outlook synchronizuje kalendarze z usług takich jak Gmail i konto Microsoft, pozwala na ustawianie powiadomień, dodawanie lokalizacji i listy zaproszonych osób. Moduł plików pozwala z kolei uzyskać dostęp do danych zgromadzonych w ramach wszystkich załączników i chmur internetowych. Inny odpowiedzialny za kontakty umożliwia sprawdzanie ostatniej poczty, spotkań, a także przesyłanych do konkretnej osoby plików. Program wspiera także możliwości oferowane wraz z iOS 9. Pozwala przeszukiwać maile i kalendarze za pomocą systemowej wyszukiwarki Spotlight oraz obsługuje tryb współdzielenia ekranu z innymi aplikacjami.

Ustawienia programu pozwalają na wybór powiadomień o poczcie i informowanie np. tylko o wiadomościach najważniejszych. Użytkownik może dokładnie konfigurować kalendarze, a także wybierać dźwięki powiadomień. Możliwe jest również konfigurowanie podpisu, zarówno dla wszystkich skrzynek jak i dla każdej z osobna. Program oferuje również bardzo dobre wsparcie dla zegarków Apple Watch.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Outlook z nową aplikacją mobilną: ulepszona nawigacja i interfejs

13
OPROGRAMOWANIE 12.07.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

Microsoft wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników i aktualizuje aplikację mobilną Outlooka, w pierwszej kolejności w wersji na iOS-a. Zmiany nie są może przełomowe, ale ponieważ dotyczą przede wszystkim interfejsu, mogą przełożyć się na zwiększenie wygody podczas korzystania z programu. Na warsztat wzięto wygląd konwersacji i dostępne w nim opcje oraz przełączanie się pomiędzy skrzynkami i folderami. Wkrótce do aplikacji trafi również nowa wyszukiwarka. Wśród informacji towarzyszących nowemu wydaniu, twórcy wyraźnie zwracają uwagę, iż wszystkie nowości są wynikiem analizy historii i…

Mobilny Outlook z obsługą rozszerzeń: na razie na iOS-ie, wkrótce na Androidzie (aktualizacja)

10
OPROGRAMOWANIE 02.02.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Aktualizacja, 20:55 Aplikacje na iOS-a i Androida nie stanowią pełnej listy mobilnych klientów Outlooka, jakie otrzymają obsługę rozszerzeń. Serwis Neowin otrzymał od Microsoftu potwierdzenie, że będzie to możliwe także na mobilnym Windowsie 10. Mamy dobre wieści dla wszystkich użytkowników usługi pocztowej Microsoftu. Korporacja ogłosiła właśnie, że mobilny Outlook obsługuje już rozszerzenia. Korzystać można z nich już teraz na iOS-ie, a niebawem taka możliwość pojawi się także na urządzeniach mobilnych z Androidem. Dwa lata po premierze mobilnych aplikacji Outlooka, Microsoft udostępnił…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.