Microsoft To-Do 1.22.1

Strona główna iOS Akcesoria Kalendarze i zadania
Pobierz program
lub zeskanuj:

Microsoft To-Do to minimalistyczna aplikacja do zarządzania zadaniami, synchronizująca się z pakietem Microsoft Office. Stworzona została we współpracy z osobami odpowiedzialnymi za popularny Wunderlist.

Program jest bardzo prosty w obsłudze. Całość opiera się o tworzenie list zadań z własną nazwą, kolorem przewodnim oraz motywem w tle. Do każdej listy dodawać natomiast można dowolną liczbę zadań. Każde z nich może mieć termin realizacji, opis oraz dodatkowe powiadomienia. Zadania mogą być także cykliczne, aby nie było konieczności ręcznego ich powielania, kiedy występują regularnie.

Ciekawą funkcją w programie jest inteligentny asystent, sugerujący kolejność, w jakiej powinniśmy wykonywać działania, aby zrobić to jak najefektywniej. Szczegóły odnośnie sposoby działania jego algorytmu nie są niestety znane.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Premiera Microsoft To-Do: zarządzanie zadaniami na miarę Wunderlist?

73
20.04.2017  •  Oskar Ziomek

Wydawać by się mogło, że na rynku narzędzi do zarządzania zadaniami, wszystko zostało już powiedziane i ugruntowanym pozycjom najpopularniejszych aplikacji nic nie może zagrozić. Inne plany ma jednak Microsoft, który postanowił wprowadzić na rynek własny program tego rodzaju: Microsoft To-Do to prosty organizer zadań, stworzony przez... zespół odpowiedzialny za Wunderlist. Czy taka współpraca przyniesie oczekiwane efekty? Na pierwszy rzut oka, wszystko wskazuje na to, że aplikacja będzie godnym konkurentem tych istniejących na rynku od dłuższego czasu. Microsoft To-Do to oprogramowanie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza