r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wunderlist: To-Do List & Tasks 3.4.11

Strona główna iOS Akcesoria Kalendarze i zadania

Wunderlist to bardzo popularna platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań. Posta i intuicyjna w obsłudze. Jest dostępna zarówno przez przeglądarkę, różne systemy mobilne, jak i jako dodatki do aplikacji desktopowych. Oprócz podstawowego zarządzania zadaniami pozwala na określanie przypomnień, tworzenie notatek, a także współdzielenie zapisanych list z innymi użytkownikami.

Po uruchomieniu aplikacja wymaga zalogowania. Użytkownik może utworzyć nowe konto, zalogować się na istniejące, a także wykorzystać do logowania konta Facebook, Microsoft lub Google+. Główne okno wyświetla informacje znajdujące się w skrzynce odbiorczej, z wysuwanego panelu użytkownik otrzymuje dostęp do poszczególnych kategorii. Nowe zadania mogą mieć oprócz nazwy określoną planowana datę ukończenia, czas przypomnienia, a także listy podzadań. Użytkownik może dodać własną notatkę, pliki, a także komentarze do konkretnego zadania. Możliwe jest również dodanie znajomych i współdzielenie z nimi listy zadań prywatnych. Użytkownik może zarządzać już istniejącymi listami zadań (kategoriami) poprzez edycję ich nazwy i ich usuwanie, może także dodawać zupełnie nowe listy i zmieniać ich kolejność. Istotną funkcją jest możliwość ukrywania określonych kategorii, np. spisu wszystkich zadań niezależnie od kategorii. Listy mogą być udostępniane przez systemowy mechanizm udostępniania.

r   e   k   l   a   m   a

W ustawieniach możliwa jest konfigurowania tła, a także określania jak mają zachowywać się elementy dodawane do listy (dodawane od góry lub od dołu), konfiguracja powiadomień, a także powiązań aplikacji z innymi serwisami. Wunderlist jest udostępniane za darmo, posiada interfejs w języku polskim. Jest też możliwość wykupienia abonamentu na wersję PRO, która oferuje nowe możliwości (zazwyczaj nielimitowane wersje już obecnych w wersji darmowej). Aplikacja wspiera zegarki Apple Watch.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Budżet pod kontrolą. Aplikacje, z którymi opanujesz wydatki i oszczędzisz pieniądze

50
OPROGRAMOWANIE 03.02.2016 | Łukasz Maślanka

Jak zrobić zakupy i nie zwariować? Sklepowe półki uginają się od towarów, producenci kuszą promocjami i tylko czekają, aż wyciągniemy pieniądze z portfela. Do tego trudno zapamiętać, co dokładnie potrzebujemy kupić i ile wydaliśmy w sklepie lub w hipermarkecie. Nie musimy jednak poddać temu szaleństwu. Dobre oprogramowanie pomoże przygotować się do zakupów i inteligentnie zarządzać swoimi finansami. Szybko się okaże, że jesteśmy w stanie zaoszczędzić znacznie więcej, niż myśleliśmy. Z czym na zakupy? Aby podczas zakupów nie wydać więcej, niż planujemy (a często także, niż możemy i…

Wunderlist 3.0 dla Androida, iOS i OS X to jeszcze lepsze zarządzanie naszymi zadaniami

9
OPROGRAMOWANIE 01.08.2014 | Paweł Piskurewicz

Wunderlist to popularna platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań. Dzięki dostępności na wiele różnych urządzeń oraz prostemu i intuicyjnemu interfejsowi zdążyła zjednać sobie spore grono użytkowników. Wraz z najnowszą wersją 3.0 otrzymają oni nie tylko odświeżony interfejs, ale także sporo nowych opcji w tym synchronizację w czasie rzeczywistym oraz łatwiejsze udostępnianie list. Tym co rzuca się w oczy już na początku jest nowa szata graficzna. Autorzy idąc z duchem czasu i panującymi trendami zbliżyli ją to płaskich interfejsów systemów mobilnych oraz desktopowych. Jedną z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.