reklama

Microsoft jest w trakcie produkcji sześciu seriali

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft wyraźnie ma ochotę zdobyć kolejny kawałek rynku. Kilka dni temu głośno było o tym, że rozpoczął on współpracę z Ridleyem Scottem, który ma zostać producentem filmu w realiach gry Halo. Film ma być dodatkiem dodatkiem do tworzonego przez Stevena Spielberga serialu o tym samym tytule. Teraz za to możemy potwierdzić oficjalnie, że w planach jest aż 6 rozmaitych projektów słynnej korporacji, które okazują się być... serialami.

Wszystko wskazuje na to, że studio Xbox TV ma pełne ręce roboty. Według ostatnich doniesień, możemy czekać na takie produkcje, jak serial komediowy z amerykańską satyryczką Sarah Silverman w roli głównej, animacja poklatkowa Setha Greena, czy Humans, będący szwedzkim thrillerem o robotach. Ponadto mamy wcześniej wspomniany serial Spielbierga oraz show w klimatach piłki nożnej i Pucharu Świata Every Street United.

Najwidoczniej Microsoft bierze przykład z Netflixa i Amazon. Głównym celem korporacji nadal jednak jest przyciągnięcie kolejnych osób do Xboxa, który wyraźnie traci w stosunku do PlayStation, swojego największego konkurenta. Pozostaje nam jedynie czekać na efekty, jakie uda im się osiągnąć w produkcji seriali i czy osiągną one sukces porównywalny ze słynnym House of Cards.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama