Microsoft ma 150 darmowych programów dla Windows...

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

...tylko trudno je znaleźć - do czasu. Na łamach jednego z blogów Live Spaces można zapoznać się z listą ponad 150 aplikacji dostępnych za darmo do pobrania dla Windows XP. Przygotował ją autor bloga, Blake Handler. Programy przeznaczone są na platformę Windows. Lista jest podzielona na kilka kategorii, m.in. programy narzędziowe, diagnostyczne, multimedia, gry, wygaszacze ekranu czy kompozycje pulpitu.

Niektóre z prezentowanych na liście aplikacji są dobrze znane, ale są też takie, o których trudno dowiedzieć się bez dogłębnego szukania - teraz dużą ich część można znaleźć w jednym miejscu, choć pewnie nie wszystkie zostały ujęte w spisie.

Przypomnijmy, że także na łamach naszego vortalu można znaleźć listę bezpłatnych programów Microsoft - może nie 150. ale za to tych najlepszych i najpopularniejszych. Szczegóły w artykule Bezpłatne programy od... Microsoft

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie