r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Milionerzy 2.2.4

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane

Milionerzy to aplikacja wiernie naśladująca zabawę w popularnym programie telewizyjnym "Milionerzy". I świetnie nadaje się np. na imprezy ze znajomymi.

Twórcy gry postawili mocno na dobre odwzorowanie wszystkich elementów Milionerów, znanych dobrze widzom audycji emitowanej w telewizji. W aplikacji już samo tło rozgrywki naśladuje zatem salę, w której prawdziwi zawodnicy walczyli o milion, identycznie wygląda też plansza z pytaniami oraz wariantami odpowiedzi. Nie zabrakło też możliwości skorzystania z podpowiedzi: 50 na 50 (redukuje liczbę odpowiedzi z 4 do dwóch), pytanie do publiczności i telefon do przyjaciela. Całości dopełnia wciągająca, utrzymująca w napięciu muzyka. Dzięki temu można liczyć,że mobilna gra Milionerzy dostarczy sporo frajdy, a przy okazji będzie dobrą okazją, by przetestować swoją wiedzę ogólną i dowiedzieć się czegoś nowego.

r   e   k   l   a   m   a

Zaliczając kolejne przygody z aplikacją i zdobywając wirtualne nagrody pieniężne, możemy jednocześnie zdobywać kolejne wyróżnienia przewidziane przez twórców aplikacji. Będziemy je otrzymywać, gdy przekroczymy kolejne pułapy wartości nagród lub wtedy, gdy sięgniemy po nagrodę główną w określonym, krótkim czasie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.