Milionerzy Milionerzy 2.2.4

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Milionerzy to aplikacja wiernie naśladująca zabawę w popularnym programie telewizyjnym "Milionerzy". I świetnie nadaje się np. na imprezy ze znajomymi.

Twórcy gry postawili mocno na dobre odwzorowanie wszystkich elementów Milionerów, znanych dobrze widzom audycji emitowanej w telewizji. W aplikacji już samo tło rozgrywki naśladuje zatem salę, w której prawdziwi zawodnicy walczyli o milion, identycznie wygląda też plansza z pytaniami oraz wariantami odpowiedzi. Nie zabrakło też możliwości skorzystania z podpowiedzi: 50 na 50 (redukuje liczbę odpowiedzi z 4 do dwóch), pytanie do publiczności i telefon do przyjaciela. Całości dopełnia wciągająca, utrzymująca w napięciu muzyka. Dzięki temu można liczyć,że mobilna gra Milionerzy dostarczy sporo frajdy, a przy okazji będzie dobrą okazją, by przetestować swoją wiedzę ogólną i dowiedzieć się czegoś nowego.

Zaliczając kolejne przygody z aplikacją i zdobywając wirtualne nagrody pieniężne, możemy jednocześnie zdobywać kolejne wyróżnienia przewidziane przez twórców aplikacji. Będziemy je otrzymywać, gdy przekroczymy kolejne pułapy wartości nagród lub wtedy, gdy sięgniemy po nagrodę główną w określonym, krótkim czasie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!