r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Minecraft – Pocket Edition 1.2.9

Strona główna iOS Gry Strategiczne

Minecraft - Pocket Edition to mobilne wydanie jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat. Minecraft to obecnie nie tylko gry, ale i książki, zabawki a nawet klocki Lego.

W wersji mobilnej dostępne są dwa tryby gry: Survival oraz Creative w zależności od tego czy chcemy po prosty bezstresowo tworzyć nowy świat, czy też dodatkowo zmierzyć z niebezpieczeństwami, które w nim czekają. Edycja Pocket nie oferuje nam zbyt wielu możliwości ustawień przy tworzeniu nowego świata. Możemy ustawić jego typ oraz przypisać seed, to właściwie wszystko

Sterowanie pomimo możliwości edycji i konfiguracji nie należy do najwygodniejszych. Konkurencyjne tytuły potrafiły dopracować lepiej ten element gry. W opcjach znajdziemy także możliwość zmiany ustawień grafiki oraz samej rozgrywki (poziom trudności, tryb widoku z trzeciej osoby).

Minecraft - Pocket Edition posiada także tryb multiplayer po lokalnej sieci Wi-Fi. Minecraft - Pocket Edition to tytuł skierowany głównie do zagorzałych fanów gry inni znajdą w sklepie lepsze i bardziej dopracowane produkcje o podobnych mechanizmach zabawy, a przy okazji tańsze.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Minecraft Marketplace: oficjalny sklep z modami do Minecrafta

24
10.04.2017  •  Maciej Olanicki

Dotąd brakowało miejsca, z którego fani mobilnego Minecrafta mogli wygodnie i bezpiecznie pobierać dodatki do gry. To zostało zauważone przez osoby, które zdecydowały się wykorzystać fenomen gry i popularność sklepu Google Play do dystrybucji fałszywych dodatków, stanowiących malware i adware. Wkrótce gracze w Minecraft – Pocket Edition będą mogli cieszyć się nowym oficjalnym sklepem, Minecraft Marketplace. Microsoft nawiązał partnerstwo z twórcami najlepszych modów do Minecrafta i udostępni je w jednym miejscu. Oprócz oczywistej wygody, ma to się także przysłużyć bezpieczeństwu. Sklep…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 24.01.2018 16:20

Minecraft pe

  #3 22.11.2017 20:58

Czemu nie mogę się zalogować

  #2 17.10.2016 19:36

fajny maintkraft <:

  #1 26.11.2015 15:24

ty masz bardzo fajną grę nara

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.