Mischief Free Mischief Free 2.1.6

Strona główna Windows Grafika Programy do malowania
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Mischief Free to darmowa i nieco okrojona wersja programu do malowania Mischief, który zasłynął „nieskończonym płótnem”.

W darmowej odmianie programu znajdziemy oczywiście flagową cechę Mischiefa, czyli niczym nie ograniczony obszar, na którym możemy rysować. Do dyspozycji mamy tu prostą paletę barw, 3 pędzle, 3 odpowiadające im gumki, próbnik kolorów oraz narzędzia do przesuwania i powiększania obszaru roboczego.

W trybie pełnoekranowym możemy wywołać menu programu prawym przyciskiem myszy lub przyciskiem na piórku, nawigować można także gestami na ekranie dotykowym lub gładziku.

Jest to produkt bardzo prosty, który świetnie współpracuje z tabletem piórkowym i z pewnością sprawdzi się w rękach mniej wymagających rysowników oraz przy szybkich szkicach. Ciekawostką jest możliwość ustawienia przezroczystości całego okna, co może pomóc w przerysowywaniu zdjęć. Rysunki można zapisać w formacie właściwym dla programu (i wcale nie będą duże, mimo ogromnego obszaru roboczego) lub wyeksportować w jednym z popularnych formatów graficznych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!