Mischief Free 2.1.5

Strona główna Windows Grafika Programy do malowania
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Mischief Free to darmowa i nieco okrojona wersja programu do malowania Mischief, który zasłynął „nieskończonym płótnem”.

W darmowej odmianie programu znajdziemy oczywiście flagową cechę Mischiefa, czyli niczym nie ograniczony obszar, na którym możemy rysować. Do dyspozycji mamy tu prostą paletę barw, 3 pędzle, 3 odpowiadające im gumki, próbnik kolorów oraz narzędzia do przesuwania i powiększania obszaru roboczego.

W trybie pełnoekranowym możemy wywołać menu programu prawym przyciskiem myszy lub przyciskiem na piórku, nawigować można także gestami na ekranie dotykowym lub gładziku.

Jest to produkt bardzo prosty, który świetnie współpracuje z tabletem piórkowym i z pewnością sprawdzi się w rękach mniej wymagających rysowników oraz przy szybkich szkicach. Ciekawostką jest możliwość ustawienia przezroczystości całego okna, co może pomóc w przerysowywaniu zdjęć. Rysunki można zapisać w formacie właściwym dla programu (i wcale nie będą duże, mimo ogromnego obszaru roboczego) lub wyeksportować w jednym z popularnych formatów graficznych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Milton, MultitrackStudio, PT Photo Editor i Stripes – najciekawsze programy tygodnia

18
10.09.2016  •  Anna Rymsza

Przedstawiam kolejny przegląd najciekawszych nowości w naszej bazie programów. W tym tygodniu na pierwszym miejscu są multimedia. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Warto też śledzić aktualizacje dla wybranych platform. All in One Runtimes All in One Runtimes to pakiet dodatków dla Windowsa, który pozwoli uruchamiać praktycznie wszystkie programy, wymagające instalowania dodatkowych komponentów. W pakiecie znajdują się: NET Framework 4.6 + dodatki, Java Runtime Environment 8, dodatkowe pliki DirectX 9.0c, pliki wykonywalne…

Mischief – nieskończony obszar do malowania nie musi kosztować

0
24.11.2014  •  Anna Rymsza

W naszej bazie programów pojawiły się kolejne pozycje, przeznaczone do szkicowania i malowania na komputerze – Mischief Free i Mischief. Programy różnią się ceną i możliwościami, ale mają jedną wspólną cechę – obszar roboczy, czyli płótno, można bez ograniczeń przesuwać, zbliżać i oddalać. Miejsce na rysunki po prostu nigdy się nie kończy. Mischief Free to zupełnie nowa, darmowa i maksymalnie uproszczona wersja programu. Program ten ma być zachętą zarówno dla hobbystów, jak i profesjonalistów, by spróbowali swoich sił z czymś nowym. O wydaniu darmowej wersji programu zdecydował nowy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję