r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mój Pociąg 1.2.0

Strona główna Android Podróże i transport Komunikacja zbiorowa

Mój Pociąg to świetna aplikacja przydatna w podróży koleją i przygotowywaniu się do podróży. Oferuje zaawansowaną wyszukiwarkę z licznymi dodatkowymi kryteriami, a także dostęp do danych o przyjazdach i odjazdach na stacjach kolejowych w całym kraju.

Na głównym ekranie mamy dostęp do wyszukiwarki, w której oprócz możliwości sprecyzowania skąd i dokąd chce się jechać, możliwe jest określenie dziesiątek innych atrybutów: dostępności darmowego Wi-Fi, miejsc dla niepełnosprawnych, wagonów restauracyjnych, etc. Przydatna będzie także możliwość filtrowania wyników ze względu na przewoźnika.

Ponadto możliwe jest przeglądanie rozkładów jazdy ze stacji w całej Polsce, wraz z możliwością dodawania ich do ulubionych, oznaczania własnymi nazwami i ikonami. Aplikacja samodzielnie zapamięta najczęstsze kursy i automatycznie wyświetli informacje o nich na ekranie głównym.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Mój Pociąg pokazuje układ wagonów pociągów InterCity

23
09.06.2017  •  Anna Rymsza

Mój Pociąg dalej walczy z „niedasieizmem” kolejowym. Ostatnia aktualizacja, którą już znajdziecie w naszej bazie aplikacji, pozwala obejrzeć szczegóły każdego z wagonów pociągów PKP InterCity. Mój Pociąg to aplikacja niezbędna w podróżach koleją po Polsce i najbliższej okolicy. Znajdziemy tu wyszukiwarkę połączeń, rozkłady dla konkretnych przystanków i stacji, a także wiele przydatnych informacji na temat pociągów. Trzeba też wiedzieć, że aplikacja pokazuje na żywo dane o opóźnieniach pociągów i numer peronu, na który planowo pociąg wjedzie, co nie jest oczywiste w takich aplikacjach. …

PKP PLK chciało pieniędzy za dostęp do informacji publicznej?

67
09.03.2017  •  Maciej Olanicki

Tuż przed świętami pisaliśmy o aplikacji Mój Pociąg, świetnej wyszukiwarce i przeglądarce rozkładów jazdy pociągów w Polsce. Chwaliliśmy wówczas dopracowanie, przejrzysty interfejs i spore możliwości w kwestii precyzowania dodatkowych kryteriów wyszukiwania. Naszego entuzjazmu nie podzieliła jednak spółka PKP Polskie Linie Kolejowe. Dziennik Internautów informuje o problemach, jakie w rozwijaniu aplikacji Mój Pociąg napotkał jej autor, Adrian Lubik. Warto nadmienić, że tworzy on jedną z najlepszych androidowych przeglądarek rozkładów jazdy pro bono, dostęp do aplikacji jest bezpłatny, nie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.