r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mój Rower 1.43

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Aplikacje dla biegaczy i rowerzystów

Mój Rower to polska aplikacja dla rowerzystów, w której można nagrywać swoje trasy, planować nowe i dzielić się nimi ze innymi użytkownikami. Aplikacja działa w połączeniu z serwisem społecznościowym mojrower.pl.

Aplikacja może służyć do rejestrowania i przeglądania tras. W tym wypadku wymaga połączenia z Internetem i pracującego odbiornika GPS w smartfonie. Trasa zostanie zarejestrowana na podstawie jego wskazań, a następnie przeanalizowana, by pokazać wykresy prędkości, zmian wysokości, średnią prędkość, maksymalną prędkość chwilową i czas podróży, łącznie z czasem postojów (aplikacja nie zatrzymuje nagrywania, tak jak Strava). Zapis można następnie obejrzeć na mapie i udostępnić na Facebooku lub na mojrower.pl, nie ma niestety możliwości edycji, a zdjęcia można dodawać tylko przez stronę.

Mój Rower to też przeglądarka tras, jakie pokonali inni użytkownicy serwisu. W aplikacji można zobaczyć trasy przebiegające w okolicy. Korzystając ze strony można je zapisać na swoim koncie jako trasy do przejechania, a następnie pokonać je z pomocą aplikacji (niestety nie ma tu możliwości uruchomienia nawigacji rowerowej). Na stronie można też załadować pliki GPX z odbiornika GPS i zsynchronizować je z aplikacją po zalogowaniu.

Jeżdżąc z aplikacją Mój Rower użytkownicy zbierają punkty, na podstawie których odnajdują swoje miejsce w rankingu. Zalogować się można tradycyjnie z hasłem lub korzystając z Facebooka.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Mój Rower: polskie Endomondo z trasami dla rowerzystów

58
10.06.2017  •  Anna Rymsza

Pogoda dopisuje, więc przyszła pora na aplikację sportową. Jeśli jeździcie na rowerach, polecamy zainteresować się polską aplikacją Mój Rower, w której można nagrywać swoje trasy, planować nowe i dzielić się nimi ze innymi użytkownikami. Aplikacja działa w połączeniu z serwisem społecznościowym mojrower.pl, gdzie można też ułożyć na mapie własną trasę, udostępnić zdjęcia, załadować plik GPX z GPS-u sportowego i komentować trasy innych użytkowników. Mojrower.pl to serwis dość stary – w przyszłym roku skończy 10 lat. Powstał w 2008 jako pedaluj.pl jeszcze zanim większość rowerzystów miała…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.