Month: Calendar Widget 2.13.17.12.11

Strona główna Android Personalizacja Widżety
Pobierz program
lub zeskanuj:

Month: Calendar Widget to widżet kalendarza na urządzenia z Androidem, który można upiększyć dzięki zestawom motywów graficznych wykonanych w estetyce Material Design.

Widżet można zsynchronizować z Kalendarzem Google, co sprawi, że wyświetlą nam się wszystkie dodane tam wydarzenia i informacje np. o planowanych spotkaniach. Wszystkie wpisy wyświetlą się w widoku dziennym, tygodniowym lub miesięcznym, a każde wydarzenie można otworzyć i sprawdzić jego szczegóły. Ciekawostką jest, że Month: Calendar Widget zawiera także kalendarz księżycowy. Całość wykonano w oparciu o google'owe wytyczne Material Design, dzięki czemu widżet ma mocno nasycone kolory. Jego wygląd można dowolnie konfigurować dzięki kilkunastu paczkom skórek, dzięki którym widżet zyska autorskiego sznytu.

Aplikacja jest darmowa, ale wyświetla reklamy. Aby je usunąć, należy zapłacić 4,64 zł. Reklamy znikną też, gdy kupimy wybraną paczkę z motywami kalendarza. Ich ceny mieszczą się w przedziale od ok. 4 zł do 17 zł.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja dnia: Month: Calendar Widget

11
25.11.2017  •  Anna Rymsza

W ramach cyklu „Aplikacja dnia” tym razem proponujemy Wam Month: Calendar Widget – widżet z kalendarzem, który umieszczony na ekranie pokaże widok całego miesiąca. To rozwiązanie jest dla wielu osób bardziej przydatne, niż widżety, które pokazują plan na najbliższe godziny, a nie można w nich sprawdzić, jak układają się dni nadchodzących tygodni. Month jest widżetem bardzo elastycznym. Po uruchomieniu aplikacji, która służy do jego konfiguracji, można wybrać jedną z 9 darmowych skórek albo dokupić paczkę innych schematów kolorystycznych, przy okazji pozbywając się reklamy. Wszystkie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy