r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Monument Valley 2 1.2.9

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane

Monument Valley 2 to kontynuacja jednej z najlepszych i najpiękniejszych gier mobilnych w historii. Celem gracza jest przeprowadzić matkę i córkę przez magiczne budynki, zbudowane w sposób niemożliwy w rzeczywistości, pełne trójwymiarowych iluzji optycznych i geometrycznych zagadek.

W grze Ro musi nauczyć swoją córkę poruszać się po tajemniczych budowlach w dolinie i manipulować architekturą, by dotrzeć do wyznaczonych celów. To zupełnie nowa historia w świecie znanym z Monument Valley, nie trzeba więc znać pierwszej części, by w nią zagrać. W drugiej części gry wprowadzono jednak zupełnie nowe sposoby wchodzenia w interakcje z budowlami i zmieniania dynamiki między postaciami.

Warto też zwrócić uwagę na wspaniałą oprawę graficzną i unikatową muzykę, idealnie dobraną do działań postaci i nastroju gry.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Monument Valley 2 na Androidzie. Powrót architektury niemożliwej

11
06.11.2017  •  Anna Rymsza

Jedna z najpopularniejszych gier mobilnych w historii doczekała się kontynuacji. Monument Valley 2 jest już dostępna na iOS-a, a dziś pojawiła się na Androidzie. Gra Monument Valley z kwietnia 2014 to jedna z najładniejszych i najlepszych gier logicznych w historii grania na sprzęcie mobilnym. Od wydania została pobrana ponad 15 milionów razy, mimo że nie jest darmowa ani szczególnie łatwa. Przygotowanie kontynuacji takiego hitu nie było proste, ale jakimś cudem autorom udało się utrzymać Monument Valley 2 w tajemnicy aż do tegorocznego WWDC, kiedy to zaprezentowali gotową grę dla iOS-a na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.