Mozilla Firefox ScreenshotGo Mozilla Firefox ScreenshotGo

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Firefox ScreenshotGo to prosta aplikacja, przeznaczona do robienia zrzutów ekranu i sortowania ich. Aplikacja ma też możliwość rozpoznawania tekstu na obrazach, dzięki czemu możemy łatwo je przeszukiwać i wydobywać z nich potrzebne informacje.

Firefox ScreenshotGo to przede wszystkim przeglądarka zrzutów ekranu z możliwością zbierania ich w kolekcje. Domyślnie znajdziemy w aplikacji foldery na potwierdzenia bankowe, fragmenty rozmów na komunikatorach, rzeczy do kupienia i wycinki ciekawych informacji, ale możemy też dodawać nowe – na przykład zrzuty ekranu z gier czy zabawne komentarze. Zrzuty można sortować od razu po zapisaniu lub w dogodnym momencie później.

Aplikacja może też rozpoznawać tekst na zrzutach ekranu. Dzięki temu mamy możliwość kopiowania ich zawartości w postaci tekstu. W przygotowaniu jest też możliwość przeszukiwania zrzutów według zawartości tekstowej.

W ustawieniach możemy ponadto włączyć pływający przycisk, który będzie wyświetlany nad innymi aplikacjami i pozwoli nam szybko zapisywać zrzuty ekranu.

Aplikacja została wydana w wersji testowej i oficjalnie nie jest dostępna w Polsce, ale można pobrać APK do ręcznej instalacji. Źródła znajdują się na GitHubie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!