Multicraft 2.3.5

Strona główna Windows Gry Mody i dodatki do gier
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Multicraft to narzędzie umożliwiające łatwe i szybkie zarządzanie serwerami bardzo popularnej gry Minecraft.

Dla każdego!

Instalacja programu jest banalnie prosta, dzięki czemu z przygotowaniem Multicrafta do działania poradzą sobie także mniej doświadczeni użytkownicy. Poza opcją monitorowania dowolnej liczby serwerów gry Minecraft na jednym urządzeniu aplikacja umożliwia także dostęp do panelu w trybie zdalnym.

Istnieje również opcja instalacji „w chmurze”; w takim przypadku Multicraft zostaje uruchomiony na jednym komputerze i komunikuje się z wieloma instancjami oprogramowania służącymi do zarządzania serwerami umieszczonymi na wielu maszynach, do których mamy zdalny dostęp.

Pamiętaj o back-upie!

Multicraft oddaje ponadto do dyspozycji funkcję sporządzania kopii zapasowej wszystkich danych umieszczonych na naszym serwerze. Mogą być one przygotowywane w trybie automatycznym.

Najważniejsze cechy:

  • prosta instalacja
  • czytelny interfejs
  • instalacja na komputerze użytkownika lub „w chmurze”
  • automatyczne tworzenie kopii zapasowej

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!