MyWinLocker 4.0.14.29

Strona główna Windows Narzędzia Szyfrowanie danych
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MyWinLocker to proste, ale skuteczne narzędzie do zabezpieczania cennych i poufnych danych. Pozwala w wygodny sposób szyfrować i deszyfrować wybrane pliki, a także umieszczać je wirtualnym dysku Yo-Safe, który pozostaje w ukryciu przed potencjalnymi intruzami.

Program korzysta z zaawansowanego algorytmu szyfrującego AES, który na co dzień zabezpiecza dane w takich organizacjach jak FBI lub NASA. Pomimo swoich możliwości pozostaje on niezwykle wygodny, ale również przyjazny - zwłaszcza nowicjuszom, którzy chcieliby łatwo i szybko zabezpieczyć ważne pliki przed nieuprawnionym dostępem do nich osób trzecich.

Praca z MyWinLockerem, tj. szyfrowanie plików odbywać się może na jeden z trzech sposobów. Użytkownik może zabezpieczyć dane, wskazując je w konsoli programu, wywołując odpowiednią opcję z menu kontekstowego, albo korzystając z gadżetu pulpitu. Dostęp do zawartości zaszyfrowanych plików możliwy jest jedynie po podaniu hasła - pliki te jednak widoczne są dla każdego użytkownika. Narzędzie daje także możliwość ukrycia poufnych danych na zaszyfrowanym, wirtualnym dysku, którego rozmiar ustalimy w ustawieniach programu. Ponadto MyWinLocker potrafi także tworzyć samodeszyfrujące się pliki, które bezpiecznie udostępnimy znajomym i rodzinie.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z pełnej funkcjonalności narzędzia przez 60 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!