reklama

MyWinLocker 4.0.14.29

Strona główna Windows Narzędzia Szyfrowanie danych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MyWinLocker to proste, ale skuteczne narzędzie do zabezpieczania cennych i poufnych danych. Pozwala w wygodny sposób szyfrować i deszyfrować wybrane pliki, a także umieszczać je wirtualnym dysku Yo-Safe, który pozostaje w ukryciu przed potencjalnymi intruzami.

Program korzysta z zaawansowanego algorytmu szyfrującego AES, który na co dzień zabezpiecza dane w takich organizacjach jak FBI lub NASA. Pomimo swoich możliwości pozostaje on niezwykle wygodny, ale również przyjazny - zwłaszcza nowicjuszom, którzy chcieliby łatwo i szybko zabezpieczyć ważne pliki przed nieuprawnionym dostępem do nich osób trzecich.

Praca z MyWinLockerem, tj. szyfrowanie plików odbywać się może na jeden z trzech sposobów. Użytkownik może zabezpieczyć dane, wskazując je w konsoli programu, wywołując odpowiednią opcję z menu kontekstowego, albo korzystając z gadżetu pulpitu. Dostęp do zawartości zaszyfrowanych plików możliwy jest jedynie po podaniu hasła - pliki te jednak widoczne są dla każdego użytkownika. Narzędzie daje także możliwość ukrycia poufnych danych na zaszyfrowanym, wirtualnym dysku, którego rozmiar ustalimy w ustawieniach programu. Ponadto MyWinLocker potrafi także tworzyć samodeszyfrujące się pliki, które bezpiecznie udostępnimy znajomym i rodzinie.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z pełnej funkcjonalności narzędzia przez 60 dni.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 07.03.2014 19:27

kolego ponownie zainstaluj, po odblokowaniu usuń
jak nie wchodzi zostaje wykupienie licencjii

  #6 29.07.2013 23:58

Witam, proszę o pomoc. zainstalowałem ten program i wszystko było dobrze, niestety nie usunąłem ważnych plików a program przestał działać. jak mogę odzyskać swoje dane?

miisoo   4 #5 28.07.2011 06:10

coś takiego bez wieloplatformowości nie ma najmniejszego sensu.

  #4 29.04.2011 22:04

Mialem to kiedys na laptopie tylko nie wiem ktora wersje i nawet fajnie dzialalo.

  #3 28.02.2011 16:03

truecrypt, dziękuję, dobranoc

  #2 28.02.2011 13:41

Przydatne jak rybie ręcznik ;-)

  #1 27.02.2011 17:38

bzdurny program. kolejne "swiecidelko" z ladnymi grafikami zamiast czystej funkcjonalnosci. na codzien polecam easy file locker - projest juz nie rozwijany, ale banalnie prosty i nie pozostawia procesow dzialających w tle.

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić