r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MyWorkspace 1.8

Strona główna Mac Akcesoria Zamienniki Spotlight
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MyWorkspace to podręczne menu, zintegrowane z pakietem biurowym online Microsoftu.

Aplikacja zagnieżdża się na belce systemowej. Po pierwszym uruchomieniu należy zalogować się na służbowe lub prywatne konto Microsoft, by pobrać informacje osobiste.

r   e   k   l   a   m   a

Podręczne menu MyWorkspace pokaże listę plików dostępnych na OneDrive i nadchodzące terminy z kalendarza, jeśli jakieś wydarzenia zostały zapisane w outlooku. Dowolny plik można „przypiąć”, by był zawsze widoczny, albo udostępnić, kopiując do niego odnośnik. Ponadto można skorzystać ze skrótów do aplikacji i uruchomić Office Online w domyślnej przeglądarce, także z otwartym wybranym plikiem.

W ustawieniach można wybrać liczbę widocznych wydarzeń, znaków i przypiętych dokumentów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Sprawdź menu od Microsoftu i korzystaj z Office 365… na Macu

31
OPROGRAMOWANIE 07.09.2017 | Anna Rymsza

Microsoft Garage udostępnił swój pierwszy program dla systemu macOS – MyWorkspace. To podręczne menu, które w założeniach ma ułatwić korzystanie z pakietu Office 365 i dysku OneDrive na Macach. Małe menu pokazuje nadchodzące wydarzenia z kalendarza i zapisane w OneDrive dokumenty, które można otworzyć w przeglądarce. Aplikacja zagnieżdża się na belce systemowej. Po pierwszym uruchomieniu należy zalogować się na służbowe lub prywatne konto Microsoft, by pobrać informacje osobiste. Podręczne menu MyWorkspace pokaże listę plików dostępnych na OneDrive i nadchodzące terminy z kalendarza,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.