r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Na Facebooka zawitały już nowe „Lubię to!”

Strona główna AktualnościINTERNET

W zeszłym roku pojawiły się plotki o tym, że Facebook ma zamiar wprowadzić kontrowersyjny (a przez niektórych długo wyczekiwany) przycisk „nie lubię”. Szybko stało się jasne, że owszem, serwis eksperymentuje w wyrażaniu „emocji” wobec postów, ale mowa raczej o mniej bezpośrednich reakcjach. Dziś funkcja jest już dostępna w Polsce.

Pojawiła się ona niemal w dokładnie takiej formie, jak miało to miejsce w testach hiszpańskich i irlandzkich, zabrakło jedynie emotikonki wyrażającej zadowolenie.. Użytkownik, aby zyskać na dostęp do nowych „lajków”, musi najechać na dotychczasowy przycisk. Wówczas zobaczy menu, które pozwoli mu wyrazić tradycyjne polubienie, miłość, rozbawienie, zdziwienie, smutek lub złość. Dodane w ten sposób informacje będą widoczne, z podziałem na kategorie, w widoku postu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.