Nero 7 kompatybilne z Windows Vista

Strona główna Aktualności

O autorze

Nero AG, producent jednego z najpopularniejszych pakietów oprogramowania służącycych do nagrywania wszelkiego rodzaju treści na płyty CD/DVD ogłosił w materiale prasowym, że najnowsza wersja Nero 7 jest już w pełni kompatybilna z nowym systemem Windows Vista.

Po przeprowadzeniu badań nowego systemu na podstawie wersji Release Candidate Nero jest gotowe przyznać, że pod wersją RTM systemu jego oprogramowanie nareszcie sprawuje się bez zarzutu. Wcześniej, co mogą potwierdzić sami użytkownicy, Nero albo wcale nie chciało się zainstalować, albo program wywoływał błędy podczas zapisu płyty. Było to spowodowane odmienną architekturą systemu operacyjnego.

Dotychczasowi licencjonowani użytkownicy mogą pobrać kompatybilną z Windows Vista wersję Nero 7 bezpośrednio ze strony producenta. Również tam nowi użytkownicy mogą nabyć program on-line. Niestety producent nic nie wspomina o poprzedniej wersji Nero 6, która jest jeszcze wciąż dość popularna, a która również miewa spore problemy z pracą na nowym systemie Windows. Pozwala to sądzić, że tych użytkowników czeka konieczność uaktualnienia do nowej wersji Nero.

© dobreprogramy
s