reklama

Norton Bootable Recovery Tool 2016.1.1.96

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Skanery i szczepionki antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Norton Bootable Recovery Tool to bezpłatne i skuteczne narzędzie antywirusowe do walki ze szkodnikami w momencie gdy zawodzi standardowe oprogramowanie zabezpieczające. Z jego pomocą przywrócimy do normalnego stanu system operacyjny, który ze względu na infekcje wirusowe nie jest w stanie normalnie się uruchomić.

Oprogramowanie udostępnione zostało w formie obrazu dysku, który po nagraniu na nośnik DVD posłużyć ma do awaryjnego uruchomienia środowiska, z poziomu którego możliwa będzie walka z wirusami. Jest ono niczym innym jak dystrybucją linuksową, zawierającą zainstalowany program antywirusowy wraz z dodatkowymi narzędziami pomocnymi przy usuwaniu infekcji. Z powodzeniem usuniemy z jego pomocą takie szkodniki jak wirusy, konie trojańskie, malware, spyware, adware itp.

Obsługa Norton Bootable Recovery Tool jest bardzo prosta - po nagraniu obrazu na płytę należy za jej pośrednictwem uruchomić komputer. Na tym etapie warto zwrócić uwagę na kolejność bootowania w BIOSie. Dysk ratunkowy przeprowadzi zaawansowany i szczegółowy skan całego systemu, umożliwiając usunięcie złośliwego oprogramowania i przywrócenie pełnej sprawności komputera.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 01.09.2017 08:04

@Anonim (niezalogowany): a reklamowany avast po zainstalowaniu , nie pozwala sie usunac!! w ciagu kilku sekund opanowuje wszystko!

  #2 26.07.2017 18:05

@Anonim (niezalogowany): SOA #1.

  #1 03.06.2017 08:06

Zatrzymuje się na wybraniu języka i toby było na tyle

reklama