r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Norton SystemWorks 2008 PL

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zintegrowany pakiet narzędziowy firmy Symantec zawierający najnowszą wersję programu antywirusowego Norton AntiVirus, który chroni komputer przed wirusami i oprogramowaniem szpiegującym, a także szereg programów narzędziowych dostępnych z poziomu jednego, wygodnego w obsłudze interfejsu. Wśród nich znajdują się narzędzia Norton Utilities, One-Button Checkup, Process Viewer, System Optimizer i CheckIt Diagnostics służące m.in. do diagnostyki dysku twardego, optymalizacji pracy komputera, rozwiązywania typowych problemów czy usuwania plików tymczasowych. Główne nowości wersji 2008 to kompatybilność z systemem Windows Vista, a także zaimplementowana w program Norton AntiVirus technologia SONAR - pozwalająca na natychmiastowe wykrywanie zagrożeń w oparciu o analizę zachowań uruchamianego kodu.

Uwaga!

Wersja testowa dostępna jest jedynie w języku angielskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 30.09.2008 20:45

To wybryk natury z Galaktyki Gagarin,na drzewo .!

  #3 23.09.2008 10:57

Przed instalacją weryfikuje legalność systemu, akurat posiadam legalną wersję XP PRO, więc radość kończy się na komunikacie ( w tłumaczeniu na PL ) że Norton System works ni może zweryfikować legalości systemu - To jakaś kpina, czy kolejny żart...........NIE POLECAM !!!

  #2 15.01.2008 16:54

no niestety, pod vista nie chce sie zainstlowac.

  #1 19.11.2007 21:29

Trzymam Symantec-a za słowo z tymi znacząco obniżonymi wymaganiami i tą małą zjedliwością RAM-u...

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.