Notebloc Notebloc 4.1.3

Strona główna Android Biuro i firma Skanowanie i OCR
Pobierz program
lub zeskanuj:

Notebloc to w pełni darmowa aplikacja do skanowania, zapisywania i udostępniania rozmaitych dokumentów. Co ciekawe, za jej przygotowanie odpowiada firma zajmująca się produkcją notatników w Barcelonie.

Jak to działa?

Po uruchomieniu narzędzia wystarczy zrobić zdjęcie dowolnej notatki, dzięki czemu możliwe będzie wykonanie jej skanu i zapisanie go w formacie JPG lub PDF. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że program Notebloc został wyposażony w funkcję OCR (optyczne rozpoznawanie skanów), więc zeskanowany dokument można edytować bez konieczności ręcznego przepisywania zawartości danego pliku.

Dodatkowe opcje

Notebloc oferuje możliwość wysyłania dokumentów za pośrednictwem internetu (poczta elektroniczna, komunikatory internetowe, portale społecznościowe), co sprawia, że bez problemu udostępnimy notatki wybranym użytkownikom (np. studentom z tego samego roku lub członkom grupy podczas pracy nad wspólnym projektem).

Na tym jednak nie koniec, bo w przypadku dysponowania większą liczbą skanów Notebloc pozwala na segregowania ich według daty utworzenia lub edycji. Możemy ponadto zapisywać dokumenty w folderach, by móc je później łatwiej odnaleźć.

Najważniejsze cechy:

  • darmowe narzędzie do skanowania, zapisywania i udostępniania notatek
  • wystarczy zrobić zdjęcie notatki i kliknąć przycisk, by otrzymać skan
  • aplikacja posiada funkcję optycznego rozpoznawania znaków (OCR)
  • funkcja łatwego udostępniania skanów przez e-mail i nie tylko
  • opcja segregowania plików na rozmaite sposoby

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!