Novell Polska prezentuje Linuksa

Strona główna Aktualności

O autorze

Novell Polska wraz z partnerami zaprasza na premierowe pokazy SUSE Linux Enterprise 10 oraz zestawów Novell Open Workgroup Suite.

W skład najnowszej generacji platformy linuksowej dla przedsiębiorstw wchodzą m.in. system operacyjny dla serwerów oraz komputerów osobistych, SUSE Linux Enterprise Server i SUSE Linux Enterprise Desktop. Uczestnicy premier dowiedzą się więcej o zaletach wirtualizacji serwerów z XEN, zwiększaniu bezpieczeństwa przez zastosowanie nowatorskiego systemu zabezpieczeń aplikacji AppArmor i nowych możliwościach trójwymiarowych pulpitów XGL na desktopach.

Podczas konferencji zostanie przedstawiony również Novell Open Workgroup Suite - zestaw do budowy kompletnej infrastruktury informatycznej dla Otwartego Przedsiębiorstwa. Dzięki współpracy z firmą Dell Polska będzie możliwość samodzielnego zapoznania się z nowymi produktami Novella.

Pokazy odbędą się w Białymstoku, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Lublinie, Rzeszowie, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Bydgoszczy, Szczecinie i Poznaniu w dniach 19 września - 6 października. Szczegółowy harmonogram i program pokazów dostępny jest na stronie firmy Novell. Pokazy są bezpłatne, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja.

© dobreprogramy
s