Nowe programy firmy InsERT

Strona główna Aktualności

O autorze

W ofercie firmy InsERT pojawiły się dwa nowe produkty. Są to dodatki do aplikacji InsERT GT i Rewizor GT.

Zielony PLUS dla InsERT GT - to kolejny z serii PLUSÓW - pakietów rozszerzeń funkcjonalnych dla wszystkich systemów z linii InsERT GT. Przy jego wykorzystaniu możliwe jest stworzenie systemu spełniającego wymagania firm średniej wielkości, przy czym każdy z klientów może indywidualnie dobierać PLUSY według własnych potrzeb, w zależności od tego, jaka funkcjonalność jest mu niezbędna. Koszty wdrożenia PLUSÓW są znacząco niższe od analogicznych rozwiązań o identycznej bądź podobnej funkcjonalności innych producentów.

Drugi produkt - Sfera dla Rewizora GT - jest dodatkiem, który umożliwi rozbudowę systemu finansowo-księgowego Rewizor GT i dopasowanie go do własnych potrzeb. Sfera dla Rewizora GT otwiera zupełnie nowe możliwości programu Rewizor GT. Dzięki oparciu o znane technologie COM i OLE Automation, informatyk firmy lub serwisant bez problemu stworzą takie rozwiązania, które rozszerzą dotychczasową funkcjonalność i będą ułatwiały pracę w systemie, ściśle według potrzeb danej firmy.

Do końca września oba produkty oferowane są w cenach promocyjnych - 650 zł netto za Zielony PLUS i 850 zł netto za Strefę dla Rewizora GT. Więcej informacji znaleźć można na stronie producenta.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu