Revolut for Business. Firmy otrzymały nowe narzędzia do zarządzania wydatkami

Revolut for Business. Firmy otrzymały nowe narzędzia do zarządzania wydatkami

Revolut for Business otrzymał nowe funkcje, fot. materiały prasowe
Revolut for Business otrzymał nowe funkcje, fot. materiały prasowe
Oskar Ziomek
19.08.2019 17:08

Revolut aktualizuje Revolut for Business, czyli swoją ofertę dla firm. W ręce przedsiębiorców trafiają nowe narzędzia, które pozwalają lepiej zarządzać finansami i czuwać nad rozliczaniem wydatków. To pierwsze istotne zmiany w aplikacji po przekroczeniu pół miliona użytkowników Revolut w Polsce.

Dzięki zmianom, właściciele firm mogą akceptować lub odrzucać firmowe wydatki pracowników, a pracownicy otrzymają nowe powiadomienia, gdy będą musieli uzupełnić jakieś informacje. Ponadto w usłudze pojawiła się synchronizacja danych o wydatkach służbowych z platformą Xero oraz możliwość dodawania paragonów i informacji o wydatkach w aplikacji Revolut for Business.

Karta Revolut, fot. materiały prasowe.
Karta Revolut, fot. materiały prasowe.

Właściciele małych i średnich firm zasługują na technologię, która pozwoli im zwiększyć kontrolę nad finansami (...) Teraz mogą mieć te same dane o wydatkach służbowych widoczne jednocześnie w aplikacji Revolut i w zapisach księgowych w Xero – tłumaczy Edward Berks, Business Platform Director w Xero. Dni, w których musieliśmy kolekcjonować papierowe paragony za służbowy lunch i kawę przechodzą do przeszłości.

Twórcy aplikacji Revolut for Business podkreślają, że zmiany w usłudze mają na celu uproszczenie procesu zarządzania finansami. Dzięki temu przedsiębiorcy mają mieć więcej czasu na pracę, podczas której będą musieli mniej myśleć o aspekcie księgowości.

Chcemy pomóc właścicielom firm i członkom zespołów skupić się na tym co istotne w ich biznesie i uwolnić się od prac administracyjnych. Uczyniliśmy proces dodawania, akceptowania i monitorowania wydatków służbowych tak prostym, jak to tylko możliwe, by żaden służbowy wydatek nie zawieruszył się nierozliczony – powiedział Domenico De Fano, Senior Product Owner w Revolut for Business.

Aplikację Revolut dla użytkowników indywidualnych można pobrać z naszego katalogu oprogramowania. Bankowość ta została niedawno zaktualizowana o obsługę Apple Pay.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)