Revolut for Business. Firmy otrzymały nowe narzędzia do zarządzania wydatkami

Revolut for Business. Firmy otrzymały nowe narzędzia do zarządzania wydatkami
19.08.2019 17:08
Revolut for Business otrzymał nowe funkcje, fot. materiały prasowe
Revolut for Business otrzymał nowe funkcje, fot. materiały prasowe

Revolut aktualizuje Revolut for Business, czyli swoją ofertę dla firm. W ręce przedsiębiorców trafiają nowe narzędzia, które pozwalają lepiej zarządzać finansami i czuwać nad rozliczaniem wydatków. To pierwsze istotne zmiany w aplikacji po przekroczeniu pół miliona użytkowników Revolut w Polsce.

Dzięki zmianom, właściciele firm mogą akceptować lub odrzucać firmowe wydatki pracowników, a pracownicy otrzymają nowe powiadomienia, gdy będą musieli uzupełnić jakieś informacje. Ponadto w usłudze pojawiła się synchronizacja danych o wydatkach służbowych z platformą Xero oraz możliwość dodawania paragonów i informacji o wydatkach w aplikacji Revolut for Business.

Karta Revolut, fot. materiały prasowe.
Karta Revolut, fot. materiały prasowe.

Właściciele małych i średnich firm zasługują na technologię, która pozwoli im zwiększyć kontrolę nad finansami (...) Teraz mogą mieć te same dane o wydatkach służbowych widoczne jednocześnie w aplikacji Revolut i w zapisach księgowych w Xero – tłumaczy Edward Berks, Business Platform Director w Xero. Dni, w których musieliśmy kolekcjonować papierowe paragony za służbowy lunch i kawę przechodzą do przeszłości.

Twórcy aplikacji Revolut for Business podkreślają, że zmiany w usłudze mają na celu uproszczenie procesu zarządzania finansami. Dzięki temu przedsiębiorcy mają mieć więcej czasu na pracę, podczas której będą musieli mniej myśleć o aspekcie księgowości.

Chcemy pomóc właścicielom firm i członkom zespołów skupić się na tym co istotne w ich biznesie i uwolnić się od prac administracyjnych. Uczyniliśmy proces dodawania, akceptowania i monitorowania wydatków służbowych tak prostym, jak to tylko możliwe, by żaden służbowy wydatek nie zawieruszył się nierozliczony – powiedział Domenico De Fano, Senior Product Owner w Revolut for Business.

Aplikację Revolut dla użytkowników indywidualnych można pobrać z naszego katalogu oprogramowania. Bankowość ta została niedawno zaktualizowana o obsługę Apple Pay.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)