Nowe programy firmy Jasc w naszym vortalu

Strona główna Aktualności

O autorze

Dzisiaj dodaliśmy dwa kolejne programy firmy Jasc. Oprócz popularnego Paint Shop Pro, pojawiły się Paint Shop Photo Album oraz Animation Shop. Zapraszamy do sprawdzenia ich możliwości!

Paint Shop Photo Album to program do tworzenia albumów ze zdjęciami o ponadprzeciętnych możliwościach. Powstał on na podbudowie programu After Shot tej samej firmy. Nowe możliwości programu to tworzenie albumów na płytach CD-R/CD-RW w formacie Video CD (z dodatkiem tekstu, tła i muzyki), tworzenie archiwów ze zdjęciami oraz drukowanie i eksport do WWW. Program ponadto umożliwia obróbkę i retuszowanie zdjęć (poprawa koloru i kontrastu, rotacja zdjęć, likwidacji efektu czerwonych oczu, zmiana formatu itp.), dodawanie efektów (np. ramek), łączenie zdjęć w panoramę. W programie zawarto część możliwości z popularnego programu do obróbki grafiki - Paint Shop Pro.

Animation Shop 3 to bardzo przyjazny program do tworzenia wszelkiego rodzaju animowanych plików graficznych m.in. banerów reklamowych. Wyposażony został w możliwość optymalizacji obiektów pod kątem zastosowania na WWW. Dzięki niemu można szybko przetworzyć fragmenty filmów (AVI, MPEG) na format GIF. Program oferuje ponadto wiele narzędzi i efektów do obróbki animacji jak np. nowy edytor \"morfingu\", przy pomocy którego można zdefiniować kilka momentów kluczowych i obliczyć animacje między nimi. Program jest dostarczany również bezpłatnie wraz z Paint Shop Pro 7 AE.

© dobreprogramy
s