r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy Internet Explorer co 9-12 miesięcy - zapowiada Bill Gates

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Nowy Internet Explorer powinien ukazywać się co 9-12 miesięcy

- powiedział Bill Gates podczas swojego wystąpienia otwierającego pierwszą konferencję Microsoft dla webmasterów i programistów internetowych MIX 2006. Tylko wówczas przeglądarka będzie w stanie dogonić najnowsze trendy w tworzeniu i przeglądaniu witryn internetowych.

Gates przyznał równocześnie, że Internet Explorer 7 jest już znacznie opóźniony (odświeżona wersja Beta 2 Preview została upubliczniona w poniedziałek, o czym pisaliśmy w vortalu), zaś prace nad rozwijaniem poprzedniej wersji 6 de facto zakończyły się już wiele miesięcy temu. W efekcie dzisiaj przeglądarka nie nadąża za konkurencją. Najwięcej użytkowników Internet Explorerowi odebrał Firefox. Mea culpa: czekaliśmy zbyt długo z kolejnymi wersjami IE - mówił dalej Bill Gates. Teraz cykl wydawniczy przeglądarki Microsoft ma zostać znacznie przyspieszony. IE w wersji 7, zgodnie z harmonogramem, powinien pojawić się pod koniec bieżącego roku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.