NoxPlayer NoxPlayer 7.0.1.0

Strona główna Windows Emulatory Urządzenia mobilne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

NoxPlayer to bezpłatny emulator systemu operacyjnego Android, który umożliwia posiadaczom komputerów osobistych uruchamianie gier i aplikacji oficjalnie dostępnych wyłącznie na platformach mobilnych.

NoxPlayer bazuje na Androidzie 4.4.2/5.1.1, jest kompatybilny z Windowsem 10 i obsługuje procesory x86 i AMD. Na uwagę zasługuje również integracja ze sklepem Google Play. Dzięki temu można w łatwy sposób pobierać rozmaite programy czy gry oferowane za pośrednictwem tej usługi. Nie brakuje w niej aplikacji stricte rozrywkowych, jak i narzędzi wyjątkowo przydatnych np. w podróży.

Miłośników elektronicznej rozrywki ucieszy z pewnością fakt, że NoxPlayer umożliwia skorzystanie z kontrolera podłączonego do PC, a także mikrofonu czy kamery, z których można zrobić taki sam użytek, jak na smartfonie czy tablecie. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by w grach wykorzystać klawiaturę peceta samemu definiując przyciski odpowiedzialne za sterowanie w danym tytule.

NoxPlayer zawiera funkcję multiplayer, która pozwala na jednoczesne uruchamianie kilku okien z działającymi grami czy programami. Aby zwiększyć wydajność aplikacji, użytkownik może skorzystać z zaawansowanych opcji dostosowywania ustawień procesora, pamięci RAM i rozdzielczości ekranu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Nie marudzi za mocno o konta, import plików
Dużo mikroskopijnych przycisków
ocena użytkownika
25.06.2020 14:35 • Recenzja do wersji 6.6.0.9

Ten program to zemsta Tutanchamona na okularnikach. Główne funkcje upchnięto z boku ekranu w formie słabo oznaczonych malutkich przycisków. Rozumiem, że autorzy chcieli zachować maksimum miejsca na aplikacje uruchamiane w programie, ale jednak. Macanie na ślepo myszą jest dosyć odległe od tego, do czego przyzwyczaiły nas apki mobilne, a i te dobre na desktop odchodzą od takich pomysłów. Niemniej program działa całkiem przyjemnie, nie przypominając co chwilę o rejestracjach na serwisach gier, koncie Google itp. Spokojnie można tutaj odpalać apki z zewnętrznych plików APK. Istnieje również możliwość importu plików z systemu Windows oraz pracy w trybie sesji równoległych. Jeśli nastawieni jesteśmy bardziej użytkowo niż rozrywkowo, program ten będzie przyjemniejszy w obsłudze od wyraźnie gamingowego BlueStacks.

działa dość dobrze
brak najnowszego Androida, brak polskiego interfejsu, duży rozmiar instalki
ocena użytkownika
23.11.2016 18:16 • Recenzja do wersji 3.7.5.0

Emulator działa dość dobrze. Szkoda że nie jest to najnowsza wersja systemu i że brakuje polskiego interfejsu. Poza tym brak większych problemów z użytkowaniem. Testowane aplikacje ze sklepu działają. Trochę wkurza długie uruchamianie programu.