r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Numbers 4.1

Strona główna Mac Biuro Arkusze kalkulacyjne

Numbers to intuicyjny i elegancki arkusz kalkulacyjny, w którym można przygotować atrakcyjne wizualnie dokumenty z ilustracjami i wykresami. Jego lista funkcji liczy ponad 250 działań i operacji, nie jest więc tak rozbudowany jak wielu konkurentów, ale z pewnością wystarczy do zastosowań w domu lub małej firmie.

Do programu dołączonych zostało 30 szablonów, z pomocą których można szybko opracować budżet domowy, przygotować fakturę, listę obecności czy plan przyjęcia. Do arkuszy można dodawać kształty, multimedia, tabele i wykresy dwu- i trójwymiarowe. Atrakcyjność wizualizacji danych można podnieść korzystając z interaktywnych wykresów. Duże tabele można łatwo filtrować, a komórki w nich formatować warunkowo.

r   e   k   l   a   m   a

Numbers jest w stanie importować zestawy danych w formacie CSV (oddzielane przecinkami), z plików tekstowych, gdzie separatorem jest tabulator oraz z arkuszy zapisanych w Excelu. W obliczeniach można wykorzystać zestaw funkcji, liczący ponad 250 pozycji. Przy wpisywaniu ich można korzystać z podpowiedzi i wbudowanej pomocy.

Program jest ponadto zintegrowany z iCloud, co umożliwia udostępnianie plików, oglądanie ich w przeglądarce i edycję na urządzeniach mobilnych i w webowym pakiecie biurowym.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Programy biurowe Apple'a dogoniły systemy operacyjne, webowy iWork wyszedł z bety

18
OPROGRAMOWANIE 16.10.2015 | Anna Rymsza

Programy Pages, Numbers i Keynote, które dawniej wchodziły w skład pakietu biurowego iWork firmy Apple, zostały zaktualizowane, zarówno w wersjach mobilnych, jak i dla Maków. Nowe programy są w stanie w pełni wykorzystać możliwości nowych iPhoneów, na Makach zaś wykorzystują możliwości wprowadzone w OS X 10.11 El Capitan. Ponadto webowe narzędzia pozbyły się etykietki z napisem beta. Aplikacje mobilne zostały wydane w wersji 2.6. Aktualizacja przynosi między innymi obsługę gestu Slide Over w systemie iOS 9, podzielonego widoku oraz trybu „obraz w obrazie” na iPadzie Air 2, iPadzie mini 4 i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.