Numbers Numbers 6.2

Strona główna Mac Biuro Arkusze kalkulacyjne
Pobierz program

Numbers to intuicyjny i elegancki arkusz kalkulacyjny, w którym można przygotować atrakcyjne wizualnie dokumenty z ilustracjami i wykresami. Jego lista funkcji liczy ponad 250 działań i operacji, nie jest więc tak rozbudowany jak wielu konkurentów, ale z pewnością wystarczy do zastosowań w domu lub małej firmie.

Do programu dołączonych zostało 30 szablonów, z pomocą których można szybko opracować budżet domowy, przygotować fakturę, listę obecności czy plan przyjęcia. Do arkuszy można dodawać kształty, multimedia, tabele i wykresy dwu- i trójwymiarowe. Atrakcyjność wizualizacji danych można podnieść korzystając z interaktywnych wykresów. Duże tabele można łatwo filtrować, a komórki w nich formatować warunkowo.

Numbers jest w stanie importować zestawy danych w formacie CSV (oddzielane przecinkami), z plików tekstowych, gdzie separatorem jest tabulator oraz z arkuszy zapisanych w Excelu. W obliczeniach można wykorzystać zestaw funkcji, liczący ponad 250 pozycji. Przy wpisywaniu ich można korzystać z podpowiedzi i wbudowanej pomocy.

Program jest ponadto zintegrowany z iCloud, co umożliwia udostępnianie plików, oglądanie ich w przeglądarce i edycję na urządzeniach mobilnych i w webowym pakiecie biurowym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!