r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ORLEN Mobile 2.5.1

Strona główna iOS Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców

Aplikacja ORLEN Mobile na urządzenia z systemem iOS służy jako wyszukiwarka stacji benzynowych należących do Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN.

Galeria programu

Za pomocą aplikacji możemy znaleźć stację paliw Orlenu w pobliżu miejsca, w którym aktualnie przebywamy lub w innej, wybranej lokalizacji. Wyszukując, sprawdzimy też ofertę danej stacji i obowiązujące promocje cenowe. Najważniejsze dla użytkownika stacje Orlenu można zapisywać na osobnej liście „Ulubione”. Ostatnia z funkcji aplikacji to nawigacja bazująca na Mapach Google, która pozwala wyznaczyć trasę z uwzględnieniem stacji paliw Orlen położonych bezpośrednio przy wybranej drodze lub w jej pobliżu.

Aplikacja jest przeznaczona na iPhone'y oraz iPady.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje dla kierowców cz. 3 – aplikacje uzupełniające możliwości nawigacji

28
OPROGRAMOWANIE 26.01.2016 | Anna Rymsza

W dzisiejszym zestawieniu chcę przedstawić Wam kilka aplikacji, które uzupełnią możliwości Waszych nawigacji, albo które można do nawigacji wykorzystać, ale mają też dużo możliwości wykraczających poza prowadzenie po trasie. W niektórych przypadkach aplikacje te mogą pomóc zaoszczędzić czas lub pieniądze, choć jeśli szukacie sposobu na znalezienie tańszego paliwa, zajrzyjcie do pierwszego artykułu z serii. Yanosik – ostrzeganie, nawigacja i rejestrator Moim zdaniem najbardziej praktyczny z systemów ostrzegania kierowców i utrudnieniach na trasie i kontrolach to właśnie Yanosik, którego…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.