OS Monitor OS Monitor 3.5.0.7

Strona główna Android Akcesoria Budziki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Narzędzie pozwalające monitorować pracę naszego systemu Android. Oferuje cztery grupy narzędzi: procesy, połączenia, pozostałe i komunikaty. Aplikacje jest skierowana do bardziej zaawansowanych użytkowników smartfonów.

Pierwsza ze wspomnianych zakładek oferuje nam możliwość podglądu aktywnych procesów. Wybierając konkretny z nich możemy dotrzeć do bardziej rozbudowanych informacji, obejrzeć log czy też ubić go. Połączenia to spis aktywnych połączeń wraz z informacją o ich statusie. Możemy w łatwy sposób sprawdzić jakie aplikacje łączą się z siecią i za pomocą jakiego protokołu. Tu również dostępne są bardziej rozbudowane informacje po wybraniu konkretnego połączenia.

Pozostałe to zbiór informacji o naszym telefonie, systemie, baterii, procesorze czy też sieci. Ostatnia z zakładek, czyli komunikaty pozwala na przeszukiwanie w czasie rzeczywistym komunikatów systemu. Interfejs programu przypomina klasyczne narzędzia systemowe. Prezentuje informacje bez zbędnych efektów wizualnych, czy też udziwnień w interfejsie. Biorąc pod uwagę zaawansowane informacje, lepiej korzystać z programu ostrożnie i nie wybierać opcji, których działanie nie jesteśmy pewni. OS Monitor to przydatne narzędzie dla osób, które wiedzą jak wykorzystać monitorowane przez niego informacje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!