Obcy 2: Powrót - na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

Wraz z nadchodzącym weekendem, w naszej rubryce "Gra na weekend" pojawia się Obcy 2: Powrót - kontynuacja gry Obcy: Ostateczna Eliminacja. Niewątpliwie na uwagę zasługuje fakt, iż jest to gra polskiego autorstwa, a w dodatku Czytelnika naszego vortalu :-).

Jest rok 2768, Obcy wydawali się całkowicie wytępieni. Jednak w pewien sposób udało im się przeniknąć na Ziemię, wprost do bazy USM Zero. Nazywasz się John i jesteś jednym z najlepszych oraz najbardziej zaufanych komandosów korporacji USM. Przybyłeś swoim statkiem "Piorun" do bazy, aby unowocześnić uzbrojenie. Niestety, w wyniku ataku Obcych zostajesz zamknięty w bazie i w ten sposób zmuszony do walki...

Gra polega na wybiciu wszystkich Obcych będących na planszy i wyjściu poza nią, próbując jednocześnie zachować jak najwięcej ludzi przy życiu (syntetyki nie są wliczane). Posiada 10 poziomów dla jednego gracza oraz 7 dla dwóch graczy: 6 dla trybu deathmatch (turniej) i 3 dla trybu cooperative (współpraca). Gra jest bardzo dynamiczna i posiada wysoki stopień grywalności.

Grę Obcy 2: Powrót można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy.

Ponad to, wszystkich zainteresowanych nowymi pomysłami naszego vortalowego "bohatera", odsyłamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

© dobreprogramy