Odtwarzacz DVD z peceta

Strona główna Aktualności

O autorze

W wielu Waszych mailach pojawiały się prośby o większą ilość artykułów publikowanych w vortalu. Niestety bardzo duży nakład pracy związany z przenosinami vortalu i jego bieżącym redagowaniem spowodował, że dopiero teraz zaczynamy "reanimować" ;-) tą część vortalu.

Dzisiaj pojawił się artykuł "Odtwarzacz DVD z peceta", który jest niejako kontynuacją artykułu "Odtwarzacz DVD ze starego peceta ?", w którym pisaliśmy o tym w jaki sposób, stary, nieużywany komputer można stosunkowo niewielkim nakładem kosztów przeobrazić w prawie pełnowartościowy odtwarzacz DVD. Ze względu na niską wydajność starych komputerów, przedstawiane tam rozwiązanie bazowało wyłącznie na programach do odtwarzania DVD, które wykorzystują sprzętowe możliwości karty graficznej. W nowszym, wydajniejszym sprzęcie nie ma już takich ograniczeń i można z powodzeniem zastosować jeden z programowych odtwarzaczy DVD. Przedmiotem tego artykułu będzie właśnie przedstawienie w jaki sposób należy przystosować komputer do odtwarzania DVD korzystając z dostępnego w naszym vortalu, bezpłatnego oprogramowania.

Artykuł "Odtwarzacz DVD z peceta" publikujemy w dziale ON-LINE

Jest to pierwsza "jaskółka" szeregu nowych publikacji, które już niedługo pojawią się na vortalu. Jeśli macie jakieś propozycje odnośnie tematów artykułów to prosimy o zgłaszanie ich na nasz adres e-mail. Wszystkie ciekawe propozycje na pewno weźmiemy pod uwagę!

© dobreprogramy
s