Przetestuj Nuclear – dobrze rokujący odtwarzacz muzyki z YouTube'a, SoundClouda i innych

Przetestuj Nuclear – dobrze rokujący odtwarzacz muzyki z YouTube'a, SoundClouda i innych

Przetestuj Nuclear – dobrze rokujący odtwarzacz muzyki z YouTube'a, SoundClouda i innych
24.02.2017 13:45, aktualizacja: 24.02.2017 15:35

Chcemy tego czy nie, YouTube jest popularnym źródłem muzyki dla wielu internautów. Ponieważ słuchanie w przeglądarce nie zawsze jest wygodne, polecam przetestować odtwarzacz Nuclear. To otwarty program do słuchania muzyki z serwisów YouTube, SoundCloud, Bandcamp, Vimeo, a przy odrobinie szczęścia także Spotify i Deezer, z możliwością wysyłania informacji na konto na last.fm. Nuclear jest we wczesnej fazie rozwoju, ale podstawowe funkcje, jak znajdowanie i odtwarzanie muzyki na YouTube działają bez zarzutu. Co więcej, ulubione kawałki można od razu ściągnąć na dysk.

Obraz

Nuclear ma tę zaletę, że korzystanie z niego daje dostęp do kilku serwisów muzycznych w jednym okienku i nie rozprasza odtwarzając obraz towarzyszący muzyce. Przed wyszukiwaniem należy wybrać serwisy, z których będzie korzystał (licząc się z tym, że jak przystało na wczesną wersję, z niektórymi mogą być problemy). W ustawieniach można połączyć odtwarzacz z kontem Last.fm – na razie nie ma tam innych opcji. Poza źródłem, z którego czerpie utwory, zachowuje się jak zwykły odtwarzacz – można ułożyć kolejkę, listy odtwarzania, a przede wszystkim znaleźć ulubioną muzykę, zminimalizować program i o nim zapomnieć.

Obraz

Nuclear jest przykładem zastosowania Electrona w wieloplatformowej aplikacji i to jeden z tych nielicznych przypadków, gdy program działa lepiej na Linuksie, niż na Windowsie. Wersja dla „okienek” ma problemy z pobieraniem tekstów utworów, obsługą Spotify i innymi drobiazgami. Mimo tego Nuclear naprawdę warto przetestować, a ponieważ jest projektem otwartym, można nawet samodzielnie przystąpić do naprawiania błędów.

Nuclear dla Windowsa znajdziecie w naszej bazie programów. Pakiety i źródła można pobrać z repozytorium na GitHubie.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (72)