r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Official TWRP App 1.18

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia

Official TWRP App – oficjalna aplikacja TeamWin Recovery Project pozwalająca bezpośrednio z poziomu urządzenia z Androidem wyszukać udostępnione obrazy Custom Recovery, a następnie – o ile posiadamy dostęp roota – wspomóc ich instalację. Dodatkowo program jest w stanie automatycznie sprawdzać dostępność nowych wersji i informować o tym użytkownika.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, a jej interfejs przyjazny nawet dla początkujących użytkowników. Program pozwala wyszukiwać obrazy zmodyfikowanych trybów odzyskiwania dla urządzeń wielu marek, między innymi Samsunga, LG, Sony, Motoroli, HTC, Huawei, Alcatela, Asusa, OnePlus, Xiaomi, Oppo oraz Allview. Obsłużony zostanie także smartfon Google Pixel, Android One oraz niektóre zegarki pod kontrolą Android Wear.

Nawet jeśli nie posiadamy dostępu roota, program pozwoli wyszukać i pobrać odpowiednie obrazy instalatorów. Jedynie proces instalacji zostanie zablokowany.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowy TWRP 3.1: teraz kopię zapasową Androida zrobisz na pececie

54
13.03.2017  •  Mateusz Budzeń

TWRP jest dziś najpopularniejszym narzędziem do odzyskiwania systemu i wgrywania nowych obrazów firmware na Androidzie. Jego największą zaletą jest wielość funkcji, wychodzących poza to, co znajdziemy w zwykłym recovery systemu mobilnego Googlea – które działają na większości popularnych urządzeń. Właśnie udostępniona została nowa wersja TWRP 3.1, przynosząca nowe funkcje oraz dużą dawkę poprawek. Najważniejszą nowością w TWRP 3.1 jest wsparcie dla nowego Android Debug Bridge (ADB), który pozwala na tworzenie kopii bezpieczeństwa i przywracanie ich z naszego komputera. Utworzona kopia…

TWRP z oficjalną aplikacją: łatwiej znajdziesz Custom Recovery dla swego Androida

31
18.12.2016  •  Oskar Ziomek

TeamWin Recovery Project to rozwijany od kilku lat, zmodyfikowany tryb odzyskiwania systemu dla urządzeń mobilnych z Androidem. Przede wszystkim wykorzystywany on jest jednak do wgrywania własnych ROM-ów. Dotychczas, aby skorzystać z interesującej nas kompilacji TWRP, pasującej do urządzenia, konieczne były ręczne poszukiwania. Producenci postanowili to zmienić, tworząc aplikację, której zadaniem jest automatyczne sprawdzanie, czy nie została wydana nowa wersja oprogramowania na nasz model smartfonu czy tabletu. Chociaż pierwotnie TeamWin Recovery Project stworzony został w zasadzie tylko…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.