r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Onet - wiadomości, pogoda, sport i biznes 4.11.1

Strona główna iOS Wiadomości Aktualności

Onet - wiadomości, pogoda, sport i biznes to aplikacja jednego z największych serwisów informacyjnych w naszym kraju. Pozwala śledzić wiadomości z kraju i ze świata, podzielone na kilkanaście różnych kategorii.

Ekran główny prezentuje najciekawsze informacje z całego serwisu, część tę nazwano Magazyn. Jest to jedna z 11 kategorii jakie przyjdzie nam przeglądać. Pomiędzy nimi możemy przełączać się za pomocą gestów, bądź też menu w lewym górnym rogu ekranu. W opcjach zmienimy kolejność ich rozmieszczenia, niestety nie ma możliwości skasowania/ukrycia wybranych. Z kolei szata graficzna jest zgodna z "płaską" stylistyką systemu iOS.

Artykuły możemy udostępniać dalej, komentować, zmieniać wielkość tekstu czy też sprawdzić już dodane komentarze. Nie zabrakło także trybu nocnego oraz możliwości pobrania treści do pamięci urządzenia i czytania będąc offline. Grafiki otrzymały odrębny tryb, który ułatwia ich przeglądanie. Natomiast wbudowany w aplikację odtwarzacza wideo pozwoli oglądać materiały nadawane na żywo.

W aplikacji otrzymamy dwa rodzaje powiadomień. Pierwsze dotyczyć będą alertów związanych z wiadomościami, drugie zaś poinformują o bonach rabatowych do wykorzystania w naszej lokalizacji. Aby ta druga usługa działała sprawnie, aplikacja potrzebuje dostępu do danych o lokalizacji urządzenia.

Onet - wiadomości, pogoda, sport i biznes to bardzo dobrze przygotowany program, który powinni sprawdzić nie tylko stali czytelnicy portalu. Zapewnia wygodny i szybki dostęp do interesujących nas informacji, a zarazem pozwala śledzić i brać udział w ich komentowaniu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowa aplikacja Onet mówi sama za siebie, tyle że zazwyczaj okropnym głosem

15
06.10.2016  •  Adam Golański

Onet przedstawił dziś nową odsłonę swojej aplikacji mobilnej. Zdaniem wydawcy to pierwsza na świecie newsowa aplikacja mobilna, która w takim stopniu stawia na interfejs głosowy. Slogan reklamowy stawia sprawę otwarcie: Nowa aplikacja Onet mówi sama za siebie. Możemy więc apką sterować poleceniami głosowymi, jak i odsłuchiwać tekstowe wiadomości przez syntetyzator mowy. Tylko czy tego da się słuchać? I czy chcemy być cały czas nasłuchiwani przez własnościową aplikację internetowego portalu? Po uruchomieniu aplikacji wystarczy powiedzieć „Onet czytaj”, a usłyszymy głos Iwony Kutyny z Onet24,…

Aplikacja Onetu na iOS i Androida: teraz transmisje na żywo oraz kupony rabatowe

17
19.04.2016  •  Łukasz Maślanka

Odświeżony layout, transmitowane na żywo materiały dziennikarskie i powiadomienia o bonach rabatowych do wykorzystania w danej lokalizacji – to nowości, które pojawiły się w zaktualizowanej aplikacji Onetu na Androida oraz iOS. Oba programy od Onetu po aktualizacji są lepiej dopasowane do stylistyki systemu operacyjnego, na którym pracują. W wersji na iOS aplikacja lepiej współgra z systemowym layoutem, dopasowano ją bowiem do „płaskiej” stylistyki preferowanej przez Apple. Z kolei w aplikacji Onet na Androida znajdziemy charakterystyczne dla Material Design menu tzw. hamburgera, czyli…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.