Open Hardware Monitor Open Hardware Monitor 0.9.6

Strona główna Windows Narzędzia Identyfikacja sprzętu i oprogramowania
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Open Hardware Monitor to niewielkie i bardzo proste narzędzie, które dostarcza informacje o temperaturach pracy wszystkich podzespołów komputera wyposażonych w odpowiednie sensory.

Program potrafi odczytywać informacje o temperaturach poszczególnych rdzeni procesorów firmy Intel lub AMD, układów graficznych nVidia i AMD, a także wszystkich dysków twardych ogólnodostępnych na rynku. W przypadku tych ostatnich dane generowane są na bazie technologii S.M.A.R.T.

Poza temperaturą Open Hardware Monitor dostarcza także informacje o częstotliwości pracy i stopniu użycia rdzeni CPU, napięciach na płycie głównej dla różnych komponentów, ilości dostępnej i pozostającej w użyciu pamięci RAM oraz pamięci GPU, ilości wolnej przestrzeni dyskowej, a także prędkości wentylatorów.

Open Hardware Monitor rozpowszechniany jest w formie przenośnej (portable) i gotowy jest do użycia tuż po pobraniu. Podczas działania program dostępny jest w postaci zasobnika systemowego i opcjonalnie widżetu wyświetlanego na pulpicie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!