r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Open Source Day 2012 już 8 maja w Warszawie

Strona główna Aktualności

Już 8 maja w Warszawie w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się piąta edycja konferencji Open Source Day — największej w Polsce i jednej z największych w Europie konferencji poświęcona otwartym rozwiązaniom. Skalę wydarzenia pozwala ocenić film podsumowujący zeszłoroczną edycję spotkania.

Agenda wydarzenia obfituje w prelekcje prowadzone przez pracowników największych firm wnoszących swój wkład w wolne oprogramowanie. Znajdziemy tu takich gigantów, jak Red Hat, HP czy Alfresco, oraz rodzime firmy, jak Linux Polska, OpenSaaS i B2B. Wiecej o prelegentach można dowiedzieć się na stronie konferencji. Na liście prezentowanych w tym roku rozwiązań znajdą się Red Hat i JBoss, bazujące na PostgreSQL usługi EnterpriseDB, Zafara Collaboration Suite, platforma Alfresco oraz system monitorowania Zenoss. W planie są również konkursy z nagrodami, warsztaty praktyczne, niezliczone dyskusje poza wykładami i wiele innych niespodzianek.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zarejestrować się (za darmo) na stronie konferencji. Dodatkowo z okazji jubileuszu (piąta edycja konferencji) spotkaniu towarzyszy organizowana wraz z fundacją DKMS akcja „Podziel się swoim kodem”, której celem jest zachęcenie uczestników do podzielenia się szpikiem kostnym.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.